• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    OTZ
    OTZ --- ---
    LINKOS: totéž, opera 12.13. v chromu všechno cajk
    LINKOS
    LINKOS --- ---
    no nevim, zkošem sem to upravit jako MIMINO a nic. Mám tedy trochu jinej problém nezobrazujou se mi ikonky "hod koskou", palec nahoru a dolů, přidat do upomínek a odkaz na příspěvek. Není tam vidět nic. A pak pole co se dají rozkliknout jsou bílí. Problém bude někde v Opeře, ale kde?
    OTZ
    OTZ --- ---
    MARSELKA: na jeden klik to jde..když klikneš kolečkem místo levým tl. (opera i chrome). easy
    MIMINO
    MIMINO --- ---
    jj, maka to, diky :)
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    NYX: taky doufam. opera:config#Webfonts je zaple a je videt (pri hard refreshi), ze se to ten font pokousi stahnout (a tedka koukam, ze na 32bit win 7 virtualni masine mi to (na cerstve nainstalovane opere 12.14) funguje bez potizi - normalne pouzivam 64bit win 7 pro)
    NYX
    NYX --- ---
    kouknete se taky do konzole v opere, jestli tam neni nejaka chyba. ted jsem nasel zminku, ze opera nezobrazi takovy font pokud je font se stejnym jmenem nainstalovan v systemu (WTF? Opera!)...ale divil bych se, kdyby to bylo tim
    NYX
    NYX --- ---
    MIMINO: vim asi o peti lidech, co to hlasili.
    MIMINO
    MIMINO --- ---
    nezobrazuji se mi ikony/obrazky na tlacitkach pokud je zapnu, resp. zobrazuji se asijske a systemove znaky, stalo se to take nekomu ?
    NYX
    NYX --- ---
    jinak taky mohou byt vypnute v opera:config#Webfonts - ale o tom by clovek asi vedel
    NYX
    NYX --- ---
    FONTAN: no, je vas kazdopadne vic s operou...a zjevne musi jit o nejake nastaveni, kdyz jinym lidem to na stejne verzi opery funguje ok. tak snad az to nekdo najde, nenecha si to pro sebe :)
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    ADITU: bohuzel nic
    NYX: "bordel"
    NYX
    NYX --- ---
    Entypo - 250+ carefully crafted pictograms
    http://www.entypo.com/

    ---------

    btw: omluvte tu pomalost ted, musim pregenerovat nejake veci a chvili to trva.
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: a na webu entypa ti to slape ok?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    NYX: Doteď jsem nevěděl, že něco jako author/user mode existuje :) Vypnul jsem požadované, párkrát reloadnul, ale buď něco dělám blbě, nebo to není řešení. Nefungujou mi ikonky palečků, odkazu a připomínky, ale ikonka smazání příspěvku ano. Dole pod oknem psaní příspěvku mám html, text, anketu a 2d anketu, ale ne hod kostkou.

    Mně to teda nevadí, ty ikonky mne popravdě spíš ruší, ale hlásím to pro úplnost :)
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    nehlasi mi to nove prispevky u diskuzi ale dik za opraveni toho ze sem muzu pres mobil
    NYX
    NYX --- ---
    THE_BALROG: v tom pripade ti nefunguje nic z entypa...cast tech ikonek (obalka, zaskrtnuti apod.) se natahne z nejakeho systemoveho fontu :) zkousel jsi to co tu zminovala aditu o par prispevku zpet?
    THE_BALROG
    THE_BALROG --- ---
    FONTAN: Mám operu 12.14 na Win XP a nefunguje mi zhruba půlka ikonek z Entypa. Doma na stejné opeře na Win 7 mi ale jde všechno. Black magic.
    ADITU
    ADITU --- ---
    FONTAN: jeste muzes zkusit upadte opery na 12.14
    FONTAN
    FONTAN --- ---
    ADITU: tak mne ani tohle na opere 12.12 nepomohlo (ale nefunguje mi vubec ani to entypo, takze to bude neco "shnileho"). nemate nekdo jeste nejaky "opera tip"?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam