• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    IKA
    IKA --- ---
    Ďakujem za vypnuteľné ikony.
    NYX
    NYX --- ---
    OSIP: kazdopadne kdyz by s tim byly problemy, predelam to jak jsem tu psal [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ] - ten problem s IE jsem vcera vyresil, tak by to melo kdyztak jit.
    NYX
    NYX --- ---
    test vkladani youtube s casem zacatku

    Nyan Cat 10 hours (original) - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=wZZ7oFKsKzY&t=7h44m59s
    NYX
    NYX --- ---
    OSIP: to se tu resilo pro postu nekdy vcera nebo kdy. proto je to nacpane mezi pole pro zpravu a odesilaci tlacitka, aby cloveka trklo. v noci se pak mazou tyhle visici soubory pokud jsou starsi nez 24h. v poste te to navic upozorni pokud zmenis adresata, abys je neposlal spatnemu cloveku.
    OSIP
    OSIP --- ---
    Kdyz prilozim soubor do prilohy ale nakonec to neodeslu, zustane tam viset i po odchodu z diskuse/mailu, resp. visi tam i kdyz se tam po case vratim. Ani odhlaseni na to nema vliv. Chapu ze to je asi trochu nestandartni operace, ale pokud k ni dojde, muze to mit zejmena v poste neprijemne dusledky. Logicky by se mely prilohy resetovat pri odchodu s diskuse.
    NYX
    NYX --- ---
    KRALIK: v chromu mi to funguje ok - a hazi mi to tu samou hlasku, tj. v te problem nebude :)
    KRALIK
    KRALIK --- ---
    nejdou mi v chromu (24.0.1312.57 m) videa. kliknu na "play" a nestane se nic, video se nenacita. console pise:

    Unsafe JavaScript attempt to access frame with URL [ HIP-HOP :: městská subkultura - malujeme, rapujeme, scratchujeme, breakujeme, stahujeme! ] from frame with URL http://www.youtube-nocookie.com/embed/0iBzUFQhU70?autoplay=1. The frame being accessed set 'document.domain' to 'nyx.cz', but the frame requesting access did not. Both must set 'document.domain' to the same value to allow access.
    NIGHTHUNTER
    NIGHTHUNTER --- ---
    při nepřihlášeném nyxu se v tržišti nevejdou ikonky uživatelů do jejich řádku (o fous, ale jde to vidět) - Firefox 19 i IE 9
    jen drobnost, ničemu to nevadí ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: diky, opravim
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    tlacitka na liste viz. priloha nejak pretekaji pres tu caru co je oddeluje od zbytku.. zrejme rozbiji
    * {line-height: 150%}


    NYX
    NYX --- ---
    test noveho uploadu



    NYX
    NYX --- ---
    pardon, neco mi ujelo :)))

    beta je ted vypnuta, nepotrebuju testovat nic vetsiho a kdyz jen ladim drobnosti, musel bych vetsinu veci nahravat dvojmo.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    PISKVOR: Aha, tak už to vypadá opraveně.

    Co se vlastně stalo s beta.nyx.cz? Přesměrovává mě to zpátky na nyx.cz ...
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    Ve sledovaných i v historii se ořezávají názvy klubů - od některých znaků s diakritikou dále: například "Č" to propustí, "č" ořeže:

    Browser Opera 12.50 x86 Linux, ale problém se ukazuje už v HTML - neměnil se třeba v databázi charset tabulek? Podobný problém jsem si jednou vyrobil změnou z UTF-8 na Latin-1...
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    co se to ted stalo? ve vypisu sledovanych se nazev diskuse useknul po prvnim pismenu s diakritikou...

    NYX
    NYX --- ---
    test

    PATISLAV --- --- 10:10:10 25.2.2013 --- 07:22 :: pošta2 odpovědi⚑
    Pokusil jsem se v poště poslat zprávu s asi 16 řádky - v okýnku příjemce se objevila celá zpráva, ale v poště samotné se příjemci i odesílateli zobrazily jen první dva řádky zakončené tímto znakem: . Šlo o copy-paste, dodávám, ačkoliv si nemyslím, že by to mohlo mít na něco vliv.
    NYX
    NYX --- ---
    i kdyz uz to vidim, asi nejde pastovat ty entypove znaky, kdyz clovek treba kopiruje cely prispevkovy blok apod. mrknu na to.
    NYX
    NYX --- ---
    PATISLAV: tak mi tu zpravu posli treba na nyx@nyx.cz, takhle tezko vyzkoumam kde je problem
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    PATISLAV: teda, mělo to na něco vliv - nebyl jsem nasranej, což bych byl, kdybych ten traktát vlastnoručně psal a pak zjistil, že zmizel :)
    PATISLAV
    PATISLAV --- ---
    Pokusil jsem se v poště poslat zprávu s asi 16 řádky - v okýnku příjemce se objevila celá zpráva, ale v poště samotné se příjemci i odesílateli zobrazily jen první dva řádky zakončené tímto znakem:  . Šlo o copy-paste, dodávám, ačkoliv si nemyslím, že by to mohlo mít na něco vliv.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam