• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    FATBOZZ: jsem se mozna spatne vyjadril, submitnout to musis vzdycky tou lupou dole, ale bere to i @NICK z textarea, nemusis to cpat do tech malych inputu
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    HARDCABB: nahled ani odeslat viz predchozi nefunguje.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    @nyx
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    FATBOZZ: vicemene souhlasim, taky se dycky zaseknu a hledam spravnej submit button - jenom hint, hledani pomoci @NICK porad funguje v textarea
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Pořád jsem si nezvykl na vyhledávání v klubu. Měl jsem zažitý napsat do textarea co hledam a zmacknout filtr, ted jsou na to vyhraneny policka pod prispevkovym oknem.
    Chapu ze pro mene technicky zdatne usery je to ok, ale co pro nas, stare vykopavky krery jsou od nepameti na nyxu a maj to tak zarytý ? Stejně tak vyfiltrování usera pomocí @ vzdycky to napisu a jak blbec kliknu na náhled a divím se proč to nefunguje a pak ty pole pod příspěvkem potupně vyplním.

    Navrhuju před sponku dát trychrýř jako filtr
    NYX
    NYX --- ---
    TOMMY69: to bych prozatim zkusil svest na udeleni palce do doby mezi nactenim stranek, tak bych to neresil :)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: tak imo se stale nezobrazuje vsechno.. "like" nekdy vyskoci jenom v Opere a v IE ne.. Jindy zase v obou bezproblemu..
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: aano
    NYX
    NYX --- ---
    tak snad uz to slape
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    TOMMY69: pisu si teda sam sobe z jednoho prohlizece do druhyho, ale to by nemelo hrat roli.. ale kdyz v IE neco odeslu, tak to alespon na druhou stranu dorazi, ackoliv se v IE nic nezobrazi..
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    NYX: jako naznak tam je, ale nefunguje.. misto Píše... se jenom okno více zprůhlední, ale po odeslani se nic nezobrazi..
    NYX
    NYX --- ---
    btw: funguje vam chat / realtime veci v IE10? nemam to tu jak testnout.
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: hod do kulanky vcetne toho co presne tam vkladas, ja na to kouknu.
    QUIP
    QUIP --- ---
    Zmenilo se ted neco pro vkladani HTML tagu IMG? Nikdy nebyl problem davat tam atribut alt a title a dneska mi to pise
    JavaScript je zakázaný!: (alt)
    JavaScript je zakázaný!: (title)

    (pise to, kdyz hodnota atributu obsahuje vice slov, nebo vykricnik... a title mi to nebralo vubec)
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: nejaky limit na pocet tam je, mozna tri uz jsou moc? bych se musel podivat.
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VANEK: Teď jsem to zkusil, a zobrazilo se v pohodě. Není to tak, že si dotahuje titulek, jen pokud je v příspěvku právě jedna URL?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VANEK: Já tam vidím odkaz na seznam vč. titulku: "Seznam – Najdu tam, co neznám" Není to nějaká zpožděná funkce? (tj. ty pošleš příspěvek, parser si to zařadí do fronty, když na to dojde řada, přidá titulek)
    VANEK
    VANEK --- ---
    Hele, proč přestalo fungovat / nefunguje parser linků na samostatných řádcích?
    Seznam – Najdu tam, co neznám
    http://www.seznam.cz
    Teďd s tou novou meziodstavcovou roztečí je fakt opruz muset vynechávat extra.

    NAVARA: Aha, to jsem jako socka nevěděl, že už tam je; akorát bych teda chtěl rozdělit to na neviditelnou kategorii pro fekál a naopak viditelné ušlechtilé zájmy, abych jeden dělal dobrý dojem, respektive nebudil podezření. ;-)
    BUCKOWSKI
    BUCKOWSKI --- ---
    Mně osobně příde dost zvláštní, že někdo apeluje na to, aby nějaká funkce z prémiovky byla k dispozici free, protože dotyčný tu funkci chce a přitom prémiovku "nepotřebuje".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam