• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: v starom systeme to ale splnalo ucel lepsie, lebo ked tam bolo "NOVE: XY", tak bolo cislo posledny udaj na riadku. Teraz musim preskocit o slovo dopredu aby som to cislo videl.
    NYX
    NYX --- ---
    COLOMAN: no hlavni duvod proc tam jsou ta slova je aby to vic svitilo v seznamu, samotne jednociferne cislo je moc male a dalo by se snadno prehlednout. to same u odpovedi...proste rozliseni [XXXXX] je novy prispevek a [XXXXXXXXXXXXXXX] mi nekdo odpovedel...ten konkretni text prece nikdo necte :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    KUKATEKK: krome zdejsi diskuze jsem zatim nic nepodnikal.. je to dost otravny
    COLOMAN
    COLOMAN --- ---
    hmmm, pripominam na nyxu volaco poprvé v živote a predovšetkým chcem podakovat za vsetky usilia Nyxadminom!
    ale podla mojeho skromneho lamanázoru je zbytocné vypisovat "nový/nové/nových", stacilo by prosté červené čísielko nových príspevkov od poslednej navštevy /u sledovaných diskusí/ a omnoho užitočnejšie je podlamňa estli pribudli zmeny na nastenke (N),, ,
    proste predtým to bolo zmysluplnejšie... diky
    CUKY
    CUKY --- ---
    NYX: Ok beru na vedomi, ja bych to klidne zeditnul v css, ale nevim co si presne zmenil, kazdpadne dale teda na [ NYX @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ]
    NYX
    NYX --- ---
    CUKY: to se tyka [ NYX @ nyx :: skiny - upravte si design nyxu ]

    ale jak rikam, v tuhle chvili to vypada blbe, tak nema smysl se v tom asi vrtat jen z tohohle duvodu - to to rychleji upravis natvrdo prepisem v css. treba casem vymyslim jak to udelat lip.
    CUKY
    CUKY --- ---
    NYX: ah taaaak, tomu rozumim, jen sem nepobral v jake scss sablone presne je prepinac a nebo cim mam prepnout, abych to dostal pred, ja sem z toho uplne spatnej abych se priznal, ze to mam za a ne pred. :)
    NYX
    NYX --- ---
    KAPLIK: no predtim tam bylo NOVE: X, to mi prijde lepsi mit to tam aspon nejak normalneji :) kazdopadne kazda z tech polozek (ikonka, cislo, text) ma vlastni tridu, tj. muzes poschovavat / prepsat dle libosti :)
    CUKY: jo, prepsal jsem to aby se to dalo lip skinovat...prave presun celeho toho bloku pred diskuzi jsem testoval (volitelne), ale zatim jsem nevymyslel zadne smysluplne vypadajici reseni. v te scss sablone je na to ted i prepinac, ale aby se to pred diskuzi vsechno veslo, zabere to desne moc mista (ikonka pro obrazky, odkazy, odpovedi + samotne cislo pro nove prispevky zabere cca 120px pokud mam pocitat s ctyrmi ciframi na nove prispevky, coz tu lide mivaji :))
    KAPLIK
    KAPLIK --- ---
    Smarja to "x NOVYCH" v default zelenym skinu je fakt des, to slovo tam fakt musi byt? :)
    CUKY
    CUKY --- ---
    Nyx: tak se priznej co stim zase delas :) ze mam ve svem custom skinu opetne pocet novych prispevku za diskuzi a ne pred. :) Teda doufam, ze neni chyba na me strane.
    KUKATEKK
    KUKATEKK --- ---
    TARMAQ: řeším stejný problém, jak na mobilu, tak na compu. Co s tím?
    NYX
    NYX --- ---
    MADIETTA: jo, na pozadani predavame
    MADIETTA
    MADIETTA --- ---
    Opakuju tenhle dotaz, dalo by se s tím něco udělat, prosím?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    NYX: super, dik :)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: kazdopadne v html je jak pocet, typ i doplnujici text u vsech ctyr polozek, takze si muzes zobrazit / skryt co uznas za vhodne
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: jo, jeste to opravuji pro textove ikonky
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    ta zmena oznacovani novej prispevku je hnusna. navic se prestaly zobrazovat pocty novejch obrazku a linku, misto toho je tam jen sipicka.
    v systemovym dark skinu.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    PISKVOR: dik, to je ono ;)
    PISKVOR: mne to prave zdanlive na nic neodkazovalo a v tom pruhu nebyl zadnej napis :) mam naky pivo no :)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMMY69: (a teda neodpustím si rejpnutí: ty klikáš jen podle barvy? Mě většinou zajímá i obsah linku... ;))
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    TOMMY69: Todlencto? http://nyx.piskvor.org/8c45/ Má to, koukám, ještě nějaké další úpravy (méně výrazné ikonky akcí etc.)
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    neeee.. nahore se mi zobrazil nejakej cervenej pruh, tak jsem na nej kliknul a hodil se mi skin do defaultu.. nemate nekdo prosim link na ten upravenej dark skin, kde jsou nazvy kategorii zarovnany na stred?

    dekuju..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam