• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    ESTEN: podle toho co jsi doposud na nyx psal, to nebude žádná škoda....
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    jsem v pokuseni dohledat si vsechny zadatele o tuhle funkci a z principu je nasazet do oboustrannyho ignore...
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    NYX: realny dopad bude narust fake id, aby si lidi mohli precist co jim system schova
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    tohle odepreni prava na cizi prispevky je fakt na nic.
    dooufam ze to pujde zrusit z obou stran po tom tydnu jak se pise. tim hur, ze kdyz na ten prispevek, ktery je mi odepren vinou one funkce oboustranny ignore, nekdo zareaguje tak se mi ukaze. proc tedy nemohu natukat i prispevky na nez nikdo nereaguje. o tom ze se mi takova vec nikde neoznamila nemluve. proste mi najednou mizi prispevky a system mi to ani nerekne.
    fakt by me zajimalo kdo a proc si tohle vyhadal.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A nechceš ještě přidat syncování nepřečtenejch mezi primárním a sekundárním accountem na nyxu? ;) Ideálně se zvýrazněním příspěvků, které jsem na primárním účtu nemohl vidět ;)
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Jenze ten realny dopad se ve skutecnosti vubec nemusi projevit na nyxu. Delas jako kdybys nevedel jaky kurvy tu sou:)
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: ja bych pockal na realny dopad a pak se to bud necha nebo zrusi.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: Hrube nesouhlasim.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    fejsbuk stajl!:)
    NYX
    NYX --- ---
    AXTHEB: jo
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    NYX: To chces rict, ze ted nekdo muze nastavit ze neuvidim jeho posty?
    NYX
    NYX --- ---
    BLAMI: pro jednotlive diskuze urcite ne, planuji to zas nejak udelat pro skupiny
    KOC256
    KOC256 --- ---
    BLAMI:
    rozklikavani zavrene skupiny, vyhledavani. ale nevim co umi nyxdroid... mam iNyx...
    BLAMI
    BLAMI --- ---
    Ahoj, slo by do nastaveni bookmarks pridat per-diskuze nastaveni "zobrazovat vzdy"? Prikladem pouziti budiz, ze mam zabookovano spousta auditek, ktery ctu jen kdyz tam neco pribude - takze mam na webu i v mobilni aplikaci na android zapnute schovavani auditek, kde neni co cist. Pak mam ale nejaky set kam casto i z niceho nic pisu a tyhle bych prave rad videl porad, bez ohledu na to general nastaveni. Nebo, mozna uz to nejak jde, ale jen to neumim pouzivat/mam jiny workflow, tak me kdyztak nakopnete :) Diky.
    NYX
    NYX --- ---
    R1CH4RD: divne, taky je vidim kdyz odznacim vse a prepnu na veci hodnocene mnou.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: ok, dik
    NYX
    NYX --- ---
    GENERIXX: mam tam chybu, kdy by se to melo prepocitat pote, co vlezes do klubu s novou odpovedi, ale zjevne to zustane svitit a pak v notifikacich se to tvari jako uz prectene. mam to poznamenane a opravim.
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    Přestaly se mi zobrazovat notifikace o odpovědích nebo palcích - odvčerejška mi vždycky dole v pravým rohu svítí, že mám 1 notifikaci a když na to kliknu, ve výpisu není nic nového. Buď mi je to nezobrazuje, nebo si to vytváří fake, že nějaká přibyla. Co s tím?
    SWT
    SWT --- ---
    NAVARA: No zas tak bych to nepodal, spíš jsem trochu rejpal do NYXE ;)
    KYRBI
    KYRBI --- ---
    Taky bych raději viděl počet plusek a mínusek.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SWT: Napiš systém pro idioty a idioti ho budou používat :o
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam