• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    nebo ma nekdo v oboustrannem ignoru jeho
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: Nemas nekoho v ignore?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Bug?
    [ _OZZY_ @ Zjištění ]
    Pise to, ze +1 palec, ale rozkliknuty seznam ID je prazdny (i ve zdrojaku) - uz jsem se s tim setkal driv, jen nehlasil...
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: jasne, vzdyt i normalni skin je toho plny.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A o responzivním designu a media queries už jsi slyšel?
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Hele, Nyxi, to je záměrný vtip, že http://m.nyx.cz přesměruje na www.seznam.cz? ;)

    Nebylo by lepší mít na té adrese mobilní verzi s jednodušším vzhledem?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Oj vej. Co to je za divnou módu letos? "Všechno je mobil, nebo aspoň tablet; tomu nechť se vše podřídí - kdo má desktop, bude postaven ke zdi a zastřelen za zrůdnou nemódnost."

    Jsem teda myslel, že právě k tomuto má nyx mobilní verzi - aby nebylo třeba harakiri typu "ořežeme to na kost, aby to fungovalo i na Nokii 3310"...
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: ne kazda mobilni platforma ma appku, v api neni vsechno (a neni realne tam vsechno dat), tj. zkusit poladit i velky nyx k nejake trochu lepsi pouzitelnosti pri takhle nizkych rozlisenich imho ma smysl (a neservirovat mobilum desktopove zobrazeni s nutnosti neustale jen zoomovat sem a tam).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ALESH: verim ze iOS aj Android maju svojich klientov.
    ALESH
    ALESH --- ---
    TOMAS3333: hadam ze slo o zobrazeni na mobilnim zarizeni
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: ake rozlisenie pouzivas, ze sirka datumu bola pre teba velmi velka? 640x480?
    QUIP
    QUIP --- ---
    KEJML: zijeme v zemi, kde zitra jiz znamena vcera :)
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: povolit hlasování do: včera v 18:00
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: kde?
    KEJML
    KEJML --- ---
    Nyxi, co to máš za prasoimplemntaci, když budoucí časy to vypisuje jako "včera 18:00"? ;)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: Takže technická chyba... doufám v brzký rollback :)

    Přijde mi to podobné jako vnutit analogové hodiny někomu, kdo je zvyklý na digitální - je to jiné vnímání času (přestože se mluví o tomtéž), kdy si musím umístění ručiček překládat na číselný údaj... - nepohodlné, nepříjemné, zdržující. A nemusí to mít žádný racionální důvod...
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: pokud se ukaze, ze je k nemu duvod :)
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: neexistuje, nepomuze, nic nebylo rozbiteho :) jak rikam od zacatku, neco jsem testoval (jestli by bylo mozne v pripade nizkych rozliseni to datum zkratit bez nejakeho dopadu na funkcnost) - proto jsem to mel zapnute na bete vsude bez ohledu na rozliseni. a zapomnel jsem na to a nasadil to pri opravovani neceho jineho i na ostre verzi. a protoze za cely tyden jsem nikdy nic z tech dalsich udaju nepotreboval, zjistuju ted jestli vlastne existuji smysluplne duvody, proc to tam vubec vypisovat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: To jsou důvody proč to (ne)měnit zpět... ale unikla ti pointa toho dotazu: Čemu vadil přesný čas u příspěvků? Kolik rodin se rozvedlo kvůli tomu, že byly na nyxu u příspěvků i vteřiny? Kolik koťátek kvůli tomu zemřelo? Proč jsi to vůbec spáchal?
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: jake duvody? ja vim o tech treba co jsem psal v [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ] + ted mi byl vysvetleny ctvrty - napsat prispevek, po odeslani porovnat datum toho noveho a toho na ktery se odpovida a podle toho se pripadne smazat pokud by to byla odpoved na neco neaktualniho.
    + mezitim STARE_CASY, coz je asi nejbliz tomu ceho se tu dozaduji :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam