• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEW_ER: protoze jak jsem uz nekolikrat ptal, nasazoval jsem si to na betu abych otestoval, jestli ten udaj bude nekde chybet...a pokud bych si to zabalil do media query, nikdy bych na to nenarazil.
    MATHEW_ER: fajn, pisu si. trojku ale nechapu.
    MEANKITTY11
    MEANKITTY11 --- ---
    Hulán unesl Nyxe, připoutal ho ve sklepě k topení a roze*ral nám server. Nyx je hrdina, osvobodí se za pomoci flashky a párátka a přiběhne na pomoc a dá všechno zase tak, jak to patří. A zazvonil zvonec a pohádky je konec.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    Kdyby byl zajem o par dalsich duvodu, proc je tohle reseni nestastne, tak bych par pridal.

    1. Pokud vidim dva prispevky s podobnou obsahovou hodnotou a casem, muzu porovnanim vterin zjistit, jestli autor toho pozdejsiho pouze nevidel co mezitim pribylo nebo jestli to je idiot.
    2. Pokud je prispevek z dneska, neni cas prispevku vizualne odlisny od casu posledni aktivity autora prispevku.
    3. Pokud se k nyxu vratim po nejake dobe nebo prepnu do starsiho tabu, casy nemusi davat smysl, jelikoz se nevztahuji k soucasnosti, ale k okamziku nacteni stranky.
    4. Pokud ma zmena pomoci malym displayum (mobilni zarizeni a tablety), tak presunuti casti informace, kterou nepovazujes za nezbytnou, do tooltipu ve vetsine pripadu zmena jeji odstraneni, jelikoz mobilni zarizeni zridka tooltipy v prohlizecich podporuji.
    5. Nize jsou vlozene screenshoty prispevku, jak vypada dospela verze nyxu v mobilnim safari na iPhone a iPadu. Tohle neni datove uloziste, aby zde platilo nejake "mista neni nikdy dost". Jestli je problem to, aby se to veslo na radek, i pokud je vedle autora a casu i diskuze, kde se zrovna nachazi, prijde mi vhodnejsi1 omezit maximalni sirkou2 ten nazev diskuze, jelikoz je vetsinou snadno rozpoznatelny uz z prvnich par slov.

    1 mluvim za iOS, nevim jak to vypada na androidu
    2 samozrejme v odpovidajici media query, na 30" monitoru by to vypadalo ponekud komicky


    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Ano, to je dobra pripominka - to schovani odkazu/obrazku vypadalo prezitelne, ale kdyz si to uvedomim, tak jsem to taky od ty doby prestal vnimat. Tot tedy za me jeden priklad, kdy zmena je k horsimu a cas to nevyleci.
    MATHEW_ER
    MATHEW_ER --- ---
    NYX: tady se KEJML ptal spis na to, proc jsi k pouziti media queries nepristoupil. Pokud tedy potrebujes otazku polozit explicitne, zkusim to ja. Proc jsi k pouziti media queries nepristoupil?

    Dle meho nazoru neni dobry napad schovavat uzitecne informace za nejakou akci (najeti mysi na konkretni prvek a seckani na tooltip), kdyz tam nicemu neprekazi (uzivatel ma okno z nejakym minimalnim rozlisenim). Ze stejneho duvodu me nastvalo skryvani poctu novych odkazu/obrazku, diky kteremu jsem ty ikony tam zacal kompletne ignorovat a ta feature pro me uz neexistuje.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    R1CH4RD: Nedal jsi predtim minus? Kdyz das minus a pak plus, tak to skoci logicky o dva
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    NYX: hm, to by mohlo byt ono, uz jsem zapomnel, ze tam nekoho mam ^_^
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    _OZZY_: Ja tam vidim +1 by ELESDY
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    nebo ma nekdo v oboustrannem ignoru jeho
    NYX
    NYX --- ---
    _OZZY_: Nemas nekoho v ignore?
    _OZZY_
    _OZZY_ --- ---
    Bug?
    [ _OZZY_ @ Zjištění ]
    Pise to, ze +1 palec, ale rozkliknuty seznam ID je prazdny (i ve zdrojaku) - uz jsem se s tim setkal driv, jen nehlasil...
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: jasne, vzdyt i normalni skin je toho plny.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: A o responzivním designu a media queries už jsi slyšel?
    STARE_CASY
    STARE_CASY --- ---
    Hele, Nyxi, to je záměrný vtip, že http://m.nyx.cz přesměruje na www.seznam.cz? ;)

    Nebylo by lepší mít na té adrese mobilní verzi s jednodušším vzhledem?
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    NYX: Oj vej. Co to je za divnou módu letos? "Všechno je mobil, nebo aspoň tablet; tomu nechť se vše podřídí - kdo má desktop, bude postaven ke zdi a zastřelen za zrůdnou nemódnost."

    Jsem teda myslel, že právě k tomuto má nyx mobilní verzi - aby nebylo třeba harakiri typu "ořežeme to na kost, aby to fungovalo i na Nokii 3310"...
    NYX
    NYX --- ---
    TOMAS3333: ne kazda mobilni platforma ma appku, v api neni vsechno (a neni realne tam vsechno dat), tj. zkusit poladit i velky nyx k nejake trochu lepsi pouzitelnosti pri takhle nizkych rozlisenich imho ma smysl (a neservirovat mobilum desktopove zobrazeni s nutnosti neustale jen zoomovat sem a tam).
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    ALESH: verim ze iOS aj Android maju svojich klientov.
    ALESH
    ALESH --- ---
    TOMAS3333: hadam ze slo o zobrazeni na mobilnim zarizeni
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    NYX: ake rozlisenie pouzivas, ze sirka datumu bola pre teba velmi velka? 640x480?
    QUIP
    QUIP --- ---
    KEJML: zijeme v zemi, kde zitra jiz znamena vcera :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam