• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    SWT: Ještě jsem neviděl žádnou, _žádnou_ lokalizaci softwaru, která by používala pro cs_CZ formát HH.MM:SS - ani Microsoft, ani Apple, ani opensource, slovy _nikdo_ to takhle na počítači neimplementuje; to by vysvětlovalo rychlé vymírání tohoto způsobu zápisu.
    SWT
    SWT --- ---
    PISKVOR: Njn, ono se to už dost zažilo a rozlišuje to málokdo ...

    ALESH: Mno, jak kterej, např NYX --- --- 19:43 --- 06:48 by asi mělo být správně NYX --- --- 19.43 --- 06:48 ... aspoň mám pocit že to druhý je nějaká informace intervalová, "jak dlouho" ... ale nikdy jsem nezkoumal, co to je
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALESH: Aha, tak to jsem zdegenerovanej, já píšu všude HH:MM:SS.uuuuuu
    ALESH
    ALESH --- ---
    SWT: no tak si to myslim a cas na nyxu je snad spis to "bod na casove ose" ne?
    SWT
    SWT --- ---
    ALESH: hh.mm je správně pouze pro bod na časové ose (určení okamžiku = kdy se co stalo), pro interval (dobu trvání, jak dlouho něco trvá/lo) je správně hh:mm. Ovšem běžný Pepík už zdegeneroval na hh:mm pro oboje. Ono toho v češtině bohužel už zdegenerovalo mnohem, mnohem víc ...
    ALESH
    ALESH --- ---
    PISKVOR: ted te nechapu.. sparvny zapis casu je tusim HH.MM:SS
    NYX
    NYX --- ---
    OVECKA_MJ: ? Predtim to bud svitilo nebo ne, ted je tam cislo.
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: Sekundy nám stačej. Teď nemáme ani ty, tak jakej by mělo smysl požadovat setiny.
    OVECKA_MJ
    OVECKA_MJ --- ---
    Jeste dalsi neohlasena vec je, ze cislo poctu notifikaci se ted pocita jinak nez predtim. proc neni nejakej changelog? uz nekolikrat jsem vlezl do notifikaci a cumim jak puk a hledam mnohem vic upozorneni
    NYX
    NYX --- ---
    PISKVOR: se divim, ze nikdo tohle jeste nepozadoval v tom 44 klubu
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    ALESH: Tam vidis desetiny sekund? ;)
    ALESH
    ALESH --- ---
    VECTOR: No tak se to ale spravne pise:)
    NYX
    NYX --- ---
    VECTOR: na bete je to jen protoze spolu s tim tam je dost zmen ve skinu pro ta mala rozliseni, tj. nechci to nasazovat na ostrou verzi nez se to dostatecne odlati a otestuje.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    KEJML: jen pockej, urcite prijde nejaka dalsi zrada, treba navrat k myslence nahradit jednu z dvojtecek u casu obycejnou teckou ;))
    KEJML
    KEJML --- ---
    VECTOR: Tak nejdřív beta pro nás křiklouny, ostrá pro ostatní bude jistě následovat.

    Každopádně Nyxi dík za vyslyšení lidového nářku.
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    Jestli tomu rozumim spravne, protoze predtim nikdo kdo pouzival betu neprotestoval proti zmene data, se ted zmenila na normalnim nyxu (kde vsichni protestuji), ale v bete je klasicka puvodni verze? :)
    Zaplatpanbu teda, presel jsem na betu, ale pripada mi to dost komedialni.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: ono to pocita s mistem na dve tlacitka, co se tam vyskytuji jen nekdy. a nechce se mi tam zas davat milion podminek uplne pro kazdou variantu.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Aha... ono to funguje podle rozliseni... jen nechapu proc se meni ikony odhlasit a napoveda ve chvili kdy uz desitky ba stovky pixelu se to menu dale neroztahuje :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    No pravdou je ze ten Outlook me tim sere neskutecne... ale to proto ze to je pracovni nastroj a potrebuji vedet ze mail prisel v 13,27 a ne "včera" :). A na NYXu osobne nepotrebuji vedet zda ten cint byl presne v tolik ti v onolik... a pokud ano tak me nezabije se podivat na ten title...

    Pravdou ale je ze pokud to nikomu nevadilo tak proc z toho delat problem a menit to :)

    QUIP:
    to me tolik neoslovilo... a neni to muj pripad ;-)

    A teda ted mi v novem okne prebliklo zmenene menu na ikony :) to se mi vubec nelibilo :D
    QUIP
    QUIP --- ---
    KOC256: krom toho, co ted nalinkoval NYX si precti treba i to co jsem popsal ja:
    [ QUIP @ nyx :: pripominky uzivatelu ]

    Problem relativniho urceni casu ("vcera", "pred 5 tydny") je ten, ze kdyz se na takovy zaznam podivas v jiny cas, tak uz nevis, kdy skutecne ta udalost nastala. Tzn. kdyz si nekdo ten prispevek zkopiruje, nebo si ulozi stranku, nebo ji ma delsi cas otevrenou v tabu, tak takova informace, kterou ty navrhujes, prestava byt pravdiva a uzitecna.
    Nejde o konzervatizmus, ale o praktickou pouzitelnost.
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: tady mas nejaky souhrn duvodu co tu zaznely [ NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu ]
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam