• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: aha, vyple ikonky.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Win 7, FF27.0.1, cache smazaná

    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: jaky OS? vim, ze v nekterych IE jsem to nechal o pixel ujet, ale FF jsem ladil ve win i pod linuxem a sedelo mi to. koukal jsem na to bud v aurore nebo nightly, nejsem si ted jisty.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Mám na betě ve Firefoxu o něco větší tlačítko "přiložit soubory" než ostatní tlačítka kolem. záměr?
    KEJML
    KEJML --- ---
    FATBOZZ: Já jsem třeba na betě pořád, mám ji i záložkách a tak, na "normalni" nyx vůbec nechodím. Ale možná jsem jedinej uživatel, kterej to tak dělá
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ¯\_(ツ)_/¯
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    a napsal jsem neco jineho? :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KOC256: rozumej tim ze kdyz se zaradis do programu betatesteru tak te to bude smerovat na betu automaticky kdyz si nyx bude treba neco chtit otestovat. Zadny rucni prepinani... imho nikdo proaktivne nebude prepinat na betu kdyz nemusi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    FATBOZZ:
    jo me treba beta nevadi jen me to na ni samo nepresmeruje a ja si to neuvedomim... :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Udelej cudlik, "chci byt betatester" v nastaveni a kdyz chces pak testovat dej do zahlavi pod uvod posta temata udalosti .... boxík s cim mame pocitat ze se pokazi a kdyztak hlasit
    NYX
    NYX --- ---
    btw: ocenil bych ted vic lidi pouzivajicich betu...dost jsem soupal kodem a potrebuji vedet, ze se nerozbilo neco duleziteho
    KEJML
    KEJML --- ---
    DNF: No to já si právě myslím taky
    DNF
    DNF --- ---
    KEJML: ale hlavne je to presne to co chce Tomasz, jen by potreboval zmenit ten pevnej nazev od NYXe - jestli tech klubu teda nemaj tech 1404 :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    Ano
    KEJML
    KEJML --- ---
    ALCATOR: Sorry, mám asi problém s porozuměním.

    Pokud jsi měl klub s názvem ABCDEFGHIJKLM tak si hi ho jednou můžeš přejmenovat na ABCDE a to to už nikdy nezměníš, Můžeš ale libovolně měnit onen podnázev, čili v pondělí se klub může jmenovat "ABCDE dneska máme hezky", v úterý "ABCDE dneska už tak hezky není" a od středy třeba "ABCDE dneska už je fakt hnusně".

    V případě, že tvůj klub se před velkou změnou jmenoval ABCDEFGHIJKLM, ale ty bys chtěl, aby se po změně jmenoval UVWXYZ, tak napíšeš Nyxovi a on ti to udělá. UVWXYZ pak budeš mít napevno,ale podnázev si můžeš měnit jak chceš, třeba na "UVWXYZ padaj trakaře".

    Takhle tu podtrženou větu chápu a ze zkušnosti to tak i funguje.
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    KEJML: ale ten text přece říká něco jiného.

    Ten text ohledně přejmenovávání říká:

    Jméno klubu je možné změnit pouze jednou a to tak, že nové jméno je součástí starého jména, tj. je možné pouze stávající jméno oříznout z jedné nebo druhé strany. Podnázev je možné měnit zcela volně.

    Jinými slovy:
    Pokud se klub prapůvodně jmenoval ABCDEFGHIJKLM,
    tak si z tohoto můžeš vzít libovolnou pětiznakovou (nebo delší) podmnožinu, ale NIC VÍC.

    Pokud je možné k tomu přidávat něco nového, tak to neodpovídá tomu, co ten text říká.

    O žádný prefix se tedy nejedná, protože pokud bych klub přejmenoval na "ABCDE - Nový název", tak už tento celý nový název klubu NENÍ podmnožinou původního názvu.




    KEJML
    KEJML --- ---
    TOMASZ: Jakože máte 1404 klubů, který potřebujete přejmenovat? Jen do toho, třeba to Nyxe donutí změnit ten systém :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    kdyz se to zavadelo, padl tu i navrh na moznost libovolneho prejmenovani soukromych klubu.

    boháuzel to tehdy nyx nezavedl.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    TOMASZ: sigh. tak jeste jednou: napises adminovi.
    TOMASZ
    TOMASZ --- ---
    ESTEN: Jestliže pevná část názvu musí být substring, možná dokonce left nebo rightstring původního názvu o délce min. 5 znaků, jak tam dostanu něco, co v původním názvu nebylo? Ha?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam