• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: rv:1.9.1.19 Gecko/20110420 Lightning/1.0b1 SeaMonkey/2.0.14
    ...ano, je to zastarala verze, ale z urciteho duvodu na tomhle kompu upgradovat nemuzu.
    Ano, pouzivam vlastni skin.

    Takze neni moznost pouzivat Nyx dal pres HTTP jako tomu bylo do dnes?
    ADITU
    ADITU --- ---
    NYX: napr. IE8
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: jaky prohlizec takhle krici?
    QUIP
    QUIP --- ---
    NAVARA: tohle samozrejme vim, ale jak rikam, v mem browseru je tohle nastaveni globalni a ja klidne pojedu celej Nyx pres http, ale na dulezitejsich webech hodlam byt varovan v pripade, ze se ma nacitat nejaky nezabezpeceny obsah.
    Takze snizit "svuj pocit sucha a bezpeci" pro cely internet jen kvuli tomu, abych mohl cist Nyx, opravdu nechci.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QUIP: prakticky všechny zobrazené obrázky z jiných serverů budou bez https a tedy nešifrované...
    QUIP
    QUIP --- ---
    NAVARA: Ne, nebude. Jsem paranoidni a tohle bych vypnul globalne. Coz nemam v planu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QUIP: nebude lepší v prohlížeči potlačit tyhle hlášky?
    QUIP
    QUIP --- ---
    Z nejakeho duvodu mi od ted www.nyx.cz bezi pres HTTPS... a na kazde strance to hazi alerty "You have requested an encrypted page that contains some unencrypted information. Information that you see or enter on this page could easily be read by a third party."

    Vidim, ze se tu o tom psalo v souvislosti s betou... ale jak se muzu vratit k HTTP, aby mi to nahazelo ty alerty?
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Potvrzuju, je to v cajku
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: ok, za chvili to snad bude opravene
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Jojo, stará konzerva jsem
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: aha, vyple ikonky.
    KEJML
    KEJML --- ---
    NYX: Win 7, FF27.0.1, cache smazaná

    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: jaky OS? vim, ze v nekterych IE jsem to nechal o pixel ujet, ale FF jsem ladil ve win i pod linuxem a sedelo mi to. koukal jsem na to bud v aurore nebo nightly, nejsem si ted jisty.
    KEJML
    KEJML --- ---
    Mám na betě ve Firefoxu o něco větší tlačítko "přiložit soubory" než ostatní tlačítka kolem. záměr?
    KEJML
    KEJML --- ---
    FATBOZZ: Já jsem třeba na betě pořád, mám ji i záložkách a tak, na "normalni" nyx vůbec nechodím. Ale možná jsem jedinej uživatel, kterej to tak dělá
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    ¯\_(ツ)_/¯
    KOC256
    KOC256 --- ---
    FATBOZZ:
    a napsal jsem neco jineho? :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    KOC256: rozumej tim ze kdyz se zaradis do programu betatesteru tak te to bude smerovat na betu automaticky kdyz si nyx bude treba neco chtit otestovat. Zadny rucni prepinani... imho nikdo proaktivne nebude prepinat na betu kdyz nemusi.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    FATBOZZ:
    jo me treba beta nevadi jen me to na ni samo nepresmeruje a ja si to neuvedomim... :)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    NYX: Udelej cudlik, "chci byt betatester" v nastaveni a kdyz chces pak testovat dej do zahlavi pod uvod posta temata udalosti .... boxík s cim mame pocitat ze se pokazi a kdyztak hlasit
    NYX
    NYX --- ---
    btw: ocenil bych ted vic lidi pouzivajicich betu...dost jsem soupal kodem a potrebuji vedet, ze se nerozbilo neco duleziteho
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam