• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GENERIXX
    GENERIXX --- ---
    NYX: jj, deje se to stale - me osobne pri pridavani nove akce u vyberu sablony. Ochcala jsem to tak, ze pri kliknuti tlacitko mysi drzim a jedu na pozadovany radek. Po release tlacitka tam to menu zustane a znova musim kliknout na pozadovanou sablonu, ktera se pak teda nacte. Kdyz se jen klikne, hodi to akorat neco jako F5, proste se reloadne cista stranka pro vlozeni. (Chrome)
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    TOMMY69: Nemohl jsem si vzpomenout, u čeho ty závorky byly. Mohl by závorku nebrat, pokud je závorka i před.
    TOMMY69
    TOMMY69 --- ---
    PAPRIKODLAK: to by mohl byt problem zase naopak treba u wiki..
    PAPRIKODLAK
    PAPRIKODLAK --- ---
    Šlo by nyx naučit, aby závorku za odkazem nebral jako součást odkazu? Pak ty odkazy akorát vyhazují 404.
    NYX
    NYX --- ---
    OMNIHASH: no adresa webu je http://www.ubulinu.cz, ne www.ubulinu.cz
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    www.ubulinu.cz odkaz podle nápovědy vytvoří URL nyx.cz/tocosemzadal
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: az narazis na nejake takove, posli mi odkaz do posty. je mozne, ze to na zahlavich vubec udelane neni.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    zdravim, pouzivam temer vyhradne SRWare Iron (chromium based) ale tedko koukam že i na Chrome
    - v některých záhlavích se mi od nedávné aktualizace neořezávají obrázky - tzn obrázek, který je větší než monitor, tak přesahuje mimo... děje se to jen mě?
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    FF 20, v praci za proxy, ale zkusim pro klid v dusi este doma

    NYX:
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: jaky prohlizec? tohle se mi nedeje, nicmene to uz nekdo tusim hlasil.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Pri zadavani inzeratu a kliknuti na sablonu ( koukam co to je za novinky ) se reloaduje stranka kliknutim na rozbalovaci menu
    NYX
    NYX --- ---
    FILTHY_SAD_EMO: Posli mi do posty odkazy, az budu u pocitace, smaznu to
    FILTHY_SAD_EMO
    FILTHY_SAD_EMO --- ---
    Úvodní stránka - události. Nastavil jsem si zobrazování Plzeňského kraje. V Plzeňském kraji se nic neděje (ale to není ten problém). Problém je, že v minulosti měli někteří uživatelé tlusté prsty a přepsali se, a mně tu už několik měsíců svítí události, které se mají konat v roce 2031 a 2023 (a konaly se už v roce 2013). Jak je smazat?
    NYX
    NYX --- ---
    KEJML: diky, opraveno
    KEJML
    KEJML --- ---
    Nejede Mantis (login.php hází 404), kam se to zapisuje? :)
    NYX
    NYX --- ---
    FATBOZZ: to by asi delalo neporadek kvuli automatickemu promazavani souboru kdyz zmizi to k cemu byl puvodne pripojeny.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    Slo by udelat abych mohl jednoduse vkladat soubory co jsem jiz nahral do nyxu ? Priklad. Nahraju jeden obrazek do galerie, ale chci ho pak pouzit v nejakem klubu. Nyni to funguje tak ze bych si musel zkopirovat url obrazku a pak ji tam vlozit jako html tag. Navrhuju aby byla pridana funkce ktera ukaze okynko kde budu moct vyhledat podle nazvu nahraneho souboru, pripadne nahled obrazku a kdyz na nej kliknu udělá to to že za mě img tag s url vlozi. Je to vyhodne z dlouhodobeho hlediska. Vim ze jsem v minulosti nahral obrazek XY tak si ho vyhledam v galerii a nemusim ho znova nahravat, nebo nedejboze treba googlit.
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    eště bych radši snědl koláčky
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    VECTOR: sis vyprazdnil penezenku?
    VECTOR
    VECTOR --- ---
    frontpage je nejaka rozbia, viz obrazek:

    aktualni firefox, nepomaha ani vymazani cash.



    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam