• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: jak pouzivas upominky, ze je tohle problem?
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    NAVARA: hm, ja ty popisky porad nemam
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ve FF to ted jede v pohode, zkusil sem klik na "book" a na box vedle sponky a u obou to fachci ok..a to jak s vypnutym tak se zapnutym adblockem; slovem book myslim tlacitko "sledovane"
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEZ: zvlastni. poslal jsem ti par dni premiovky, muzes overit, jestli se to s vypnutou reklamou chova jinak? (imho by to tim melo byt ovlivnene jak rika tarmaq)
    DNF
    DNF --- ---
    MATHEZ: nainstaluj addon Lazarus na zapamatovani formu, a nemusis to uz nikdy resit :)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    TARMAQ: mrvi to FF, v chromu to funguje bez potizi...
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    TARMAQ: zkousim stahnout chrome jestli se to bude chovat stejne; zkusil jsem na nyxu vypnout adblock ale nepomohlo; kazdopadne diky za feedback
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MATHEZ: hm, asi to bude mrvit reklama, ktere se muzes zbavit napr. koupenim premiovky.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    TARMAQ: ja si to taky myslel, tusimze ze v minulosti to tak bylo (pac se mi to deje pomerne pravidelne), ale v poslednich dvou pripadech text skoncil kdesi v nenavratnu

    napr. tenhle text jsem napsal, pak kliknul na ten boxik vedle znaku kanc. sponky ve kterym vidis kolik mas volnyho mista a kdyz sem dal zpet tak tam nebyl; totez jsem vyzkousel pro klik na horni listu (zkousel jsem topics a market)
    mam FF 40.0.3
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MATHEZ: nevim co jsi tim touchpadem/mysi udelal, ale ja kdyz mam napr. v Chromiu rozepsanej text a kliknu jinam, po navratu zpet mi tam ten text zustane ;]
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    myslenka:
    slo by pridat featuru ktera by upozornila uzivatele v pripade kdy ma v klubu rozepsany prispevek ze se chysta udelat krok kterym prijde o to co napsal? uz po xty se mi stalo ze sem prisel o hromadu napsanyho textu protoze sem necitlive sahnul na touchpad nebo na myš....nebo to uz je a je dostupny pro premium usery?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: je to tam
    NYX
    NYX --- ---
    tak opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    test

    Suicide Squad - Comic-Con First Look [HD]
    https://www.youtube.com/watch?v=PLLQK9la6Go
    NYX
    NYX --- ---
    DANCHEZ: bug, dnes mi to nekdo hlasil, tak na to mrknu
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    youtube embedy uz neukazuji nazvy videi.. bug nebo feature?
    NOP
    NOP --- ---
    Bude v budoucnu možné vypnout upozornění, že někdo odpověděl na příspěvek, který mám v upomínkách? Neuvěřitelně otravná věc. A zbytečná. Alespoň pro prémiovku, nelze-li to udělat celoplošně.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Neslo by u uzivatelskych modu povolit emoji? :D
    NYX
    NYX --- ---
    To je dobry :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON:
    tak at ti neco posle a budes tam mit 0 :D

    Asi neco nyx predpocitava a dostalo se workflow do nejake slepe ulicky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam