• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    NYX: Tak uz to prejmenuj na "Sledovat" ;-)
    L4MA
    L4MA --- ---
    NOP: stejny dotaz pred rokem L4MA: . opravdu by me zajimalo, jaky je puvodni zamysleny ucel tyhle "funkce", kdyz NYX klade takle podivny otazky NYX: a na tvoje konstruktivni vysvetleni a opakovany zadosti nijak neregauje. opravdu by byl problem, pridat moznost upozorneni vypnout?
    NOP
    NOP --- ---
    NYX: Dávám si tam vše, na co se chci později podívat (klasicky nějaký videa a pod.). Případně když čtu dlouhé vlákno nepřečtených příspěvků, které nestihnu dočíst, dám si poslední přečtený do upomínek, abych věděl, kde navázat.

    Rozhodně si nedávám do upomínek příspěvek proto, abych věděl, kdo na něj odpověděl. A i kdybych to tak dělal, tak si na něj kliknu a zobrazím si odpovědi.

    Aby mě ale Tori upozorňovala na každou odpověď na přípěvek, co mám v upomínkách a zanášela mi tak poštu, to mi přijde zbytečné.

    Spíš nevidim tu přidanou hodnotu téhle featury. Odpovědi si mohu zjistit tak jako tak, nemusí mě na ně nikdo upozorňovat.

    Má-li to pro tebe nějaký smysl - budiž. Ale kdyby to šlo vypnout v nastavení, žilo by se mi o něco lépe.
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: jak pouzivas upominky, ze je tohle problem?
    DO_IT
    DO_IT --- ---
    NAVARA: hm, ja ty popisky porad nemam
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    ve FF to ted jede v pohode, zkusil sem klik na "book" a na box vedle sponky a u obou to fachci ok..a to jak s vypnutym tak se zapnutym adblockem; slovem book myslim tlacitko "sledovane"
    NYX
    NYX --- ---
    MATHEZ: zvlastni. poslal jsem ti par dni premiovky, muzes overit, jestli se to s vypnutou reklamou chova jinak? (imho by to tim melo byt ovlivnene jak rika tarmaq)
    DNF
    DNF --- ---
    MATHEZ: nainstaluj addon Lazarus na zapamatovani formu, a nemusis to uz nikdy resit :)
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    TARMAQ: mrvi to FF, v chromu to funguje bez potizi...
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    TARMAQ: zkousim stahnout chrome jestli se to bude chovat stejne; zkusil jsem na nyxu vypnout adblock ale nepomohlo; kazdopadne diky za feedback
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MATHEZ: hm, asi to bude mrvit reklama, ktere se muzes zbavit napr. koupenim premiovky.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    TARMAQ: ja si to taky myslel, tusimze ze v minulosti to tak bylo (pac se mi to deje pomerne pravidelne), ale v poslednich dvou pripadech text skoncil kdesi v nenavratnu

    napr. tenhle text jsem napsal, pak kliknul na ten boxik vedle znaku kanc. sponky ve kterym vidis kolik mas volnyho mista a kdyz sem dal zpet tak tam nebyl; totez jsem vyzkousel pro klik na horni listu (zkousel jsem topics a market)
    mam FF 40.0.3
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MATHEZ: nevim co jsi tim touchpadem/mysi udelal, ale ja kdyz mam napr. v Chromiu rozepsanej text a kliknu jinam, po navratu zpet mi tam ten text zustane ;]
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    myslenka:
    slo by pridat featuru ktera by upozornila uzivatele v pripade kdy ma v klubu rozepsany prispevek ze se chysta udelat krok kterym prijde o to co napsal? uz po xty se mi stalo ze sem prisel o hromadu napsanyho textu protoze sem necitlive sahnul na touchpad nebo na myš....nebo to uz je a je dostupny pro premium usery?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: je to tam
    NYX
    NYX --- ---
    tak opraveno
    NYX
    NYX --- ---
    test

    Suicide Squad - Comic-Con First Look [HD]
    https://www.youtube.com/watch?v=PLLQK9la6Go
    NYX
    NYX --- ---
    DANCHEZ: bug, dnes mi to nekdo hlasil, tak na to mrknu
    DANCHEZ
    DANCHEZ --- ---
    youtube embedy uz neukazuji nazvy videi.. bug nebo feature?
    NOP
    NOP --- ---
    Bude v budoucnu možné vypnout upozornění, že někdo odpověděl na příspěvek, který mám v upomínkách? Neuvěřitelně otravná věc. A zbytečná. Alespoň pro prémiovku, nelze-li to udělat celoplošně.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Neslo by u uzivatelskych modu povolit emoji? :D
    NYX
    NYX --- ---
    To je dobry :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    DRAGON:
    tak at ti neco posle a budes tam mit 0 :D

    Asi neco nyx predpocitava a dostalo se workflow do nejake slepe ulicky :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam