• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    TRAGED: spoileru by se mohl dat nejakej titulek...misto toho *SPOILER* by tam mohl byt popis ceho se tyka treba?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    BAT: Co se user servisu tyce, bych si to predstavoval jako zachovani soucasneho spoiler class pro zkusenejsi uzivatele kteri chteji strukturovat + toto rozsireni pro lidi mene zkusene.

    Dalsi moznost by bylo pridat vpravo dolu mezi ankety a spol. spoiler volbu, ktera by pridala textove pole navic pro spoiler, coz ovsem z pohledu BFU bude nejspis uz moc kroku.

    Jedine z ceho mam obavu je potencialni zleniveni lidi, kteri se na vykryvani spoileru vykaslou, protoze "On to spravce nejak doladi."
    BAT
    BAT --- ---
    TRAGED: Oznacovani pro spravce mi prijde dobrej napad.
    Ale ten pripadny select box pro vkladani prispevku rovnou jako spoiler, by se mel trochu promyslet.
    Myslim, ze pouhy selectbox by byl spis na skodu - i HTML znali by to z lenosti pouzivali, a pokud to cely prispevek zabali jako spoiler bez toho, ze by to nechalo viditelny nejaky popis o cem ten spoiler je, tak to bude ve vysledku kontraproduktivni (kazdy si obsah spoileru bude muset zobrazit aby videl o cem to je, a v ten moment bude vyspoilovano).
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    Sel by prosim do NYXu doplnit nastroj pro spravce klubu na oznacovani přispěvku za spoilery? Byl by to IMHO lepsi pristup nez mazani.Idealne jako ikona u palcu vpravo.
    A kdyz uz by tenhle tag v DB pribyl, dal by se pridat i select box Spoiler k textovemu poli prispevku pro lidi neznale HTML.

    Diky.
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    TARMAQ: diky!:)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    COLBEN: nestaci na strance https://www.nyx.cz/index.php?l=user;l2=2;section=mail odskrtnout "zvukove upozorneni"?
    COLBEN
    COLBEN --- ---
    ahoj, neslo by vymenit ten debilni zvuk prichozi posty? vzdycky kdyz mam sluchatka, tak mi to chce urazit usi
    AETHER
    AETHER --- ---
    LUCIEN: nelze a má to dobrý důvod, viz ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    LUCIEN: Doufám, že nejde. Pak by jaksi neplatil stav veřejná/neveřejná, který viděl člověk ve chvíli kdy zaznamenával svůj hlas.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Lze z anonymni uzavreny ankety jeste zeptne na vyzadani udelat verejnou? Zapomnel jsem to zaskrtnout a nemuzu nam ted spocitat body z tipovacky :/
    NYX
    NYX --- ---
    NOP: otevri developer tools a podivej se, jestli se to spravne pripojuje na tu url https://www.nyx.cz:XXX/activity/nyxNOP... nebo to hlasi nejakou chybu
    NOP
    NOP --- ---
    Jo a mám chrome.
    NOP
    NOP --- ---
    Poslední dobou mi nevyskakuje chatovací okno, a to mam v nastavení jeho otevírání zaškrtnuté. Děje se to jen mě?
    NYX
    NYX --- ---
    nyx veme jen <10MB
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    10MB
    11000px

    To je moc?
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: a jak je velky ten obrazek?
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Při nahrávání obrázku...

    problém při nahrávání souboru (Request Entity Too Large)

    Do kudlanky?
    NYX
    NYX --- ---
    KINGFISHER: hotovo
    KINGFISHER
    KINGFISHER --- ---
    dotaz, máme problém (správce řikal, že to nejde) přejmenovat diskuzi... BMW už vyrábí víc modelů a potřebujeme je tam přidat. Novej formát by byl BMW 8, 7, 6, 5, 4, 3, 2, 1, X, Z, M a vše okolo. Jde to please nějak udělat díky zásahu zhůry?

    [ BMW 8, 7, 6, 5, 3, 1, X, Z, M a vse okolo ]
    SHEALA
    SHEALA --- ---
    jo, dobrý, když tak to lidem vysvětlím. Furt lepší než můj známej kvadruplegik, dostal spasmus, čímž se uklikl, čímž smazal 14 dní inkrementů databáze. Jeho šéfka je magor a byli mnozí efektové.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam