• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NOP
    NOP --- ---
    Vzhledem k tomu, že to poměrně zásadně ovlivňuje diskusi na diskusním serveru, tak se stále toto téma probírá, ano.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jeste furt se resi DI?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A klasicke DI je jeste cajicek proti DI se schovavanim reakci, pak teprve zacina ten spravnej chaos! To je uz uplne proti smyslu diskusniho serveru.

    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MATHEZ: Popravdě řečeno já prémiovku platím kvůli podpoře, snad ani nevyužívám žádné premium funkce.
    MATHEZ
    MATHEZ --- ---
    PHAILO: to jsou v kostce popsané důvody proč mi premiovka nestojí za ty prachy. místo českýho redditu to je osekanej fejsbuk před světem schovanej...
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    TARMAQ: Ano, tohle je hodně trefné! Pokud chci něco pronášet neveřejně, nebudu to pronášet ve veřejně přístupném klubu (v případě konference v hlavním přednáškovém sále), ale nechám si to do soukromého klubu (do salonku či do kuloárů).

    Vlastně mi to přijde, že doubleignore je jen pokus o změnu formátu. Asi je to rozdíl v pojetí diskusní server vs. sociální síť. Zatímco Nyx se prezentuje jako to první, doubleignore je poměrně silný prvek z toho druhého. Proto ten, kdo Nyx vnímá oldschoolově jako DS má s DI problém.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    LODBROG: "v realnem zivote" - to uz je takova klasika. Tady nejde o to s kym kamarad jsi a s kym ne. Lepsi prirovnani je treba: Ucastnis se konference na nejake tema, kde spolu vsichni diskutuji. Kdyz je ale u recnickeho pultu nekdo kdo te nema rad, musis si povinne nasadit pasku pres oci a dat si spunty do usi. Dokonce ani nevis, ze tam nekdo takovy prave recni. Takze nejenze nevis na co reaguji jeho nasledovnici, ale ani nepoznas jestli reaguji na nej, nebo na nekoho jineho.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    NAVARA: Ne, nepostačuje ani náhodou. Nevytrhávej jednu větu, dobře vidíš co jsem napsal před ní i po ní.

    To že je nevidím já, to nestačí (jednoduchej ignor je nahouby). Chci abych zmizel i já pro ně.
    To že mě nevidí jedno z několika multiID je furt víc než nic. Když si založej jiný ID a já se to dozvím, skončí v ignoru taky.
    Jestli si jich někdo udělá pět, ok. Furt radši když mě uvidí jen 4 z nich než všechny.

    Je to jak s antivirákem: to že se dělaj nový a nový viry co obcházej nový a nový antiviráky, to neznamená že proto zrušíme antiviráky, protože "nejsou řešení".

    Někdo doubleignor používá, vítá a oceňuje, smiř se s tím.
    A je potřeba to tu napsat.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    LODBROG: "Jestli mě někde stalkujou jinejma IDčkama mě netrápí"

    V tom případě ti zcela postačuje normální ignore k dosažení stejného efektu.
    LODBROG
    LODBROG --- ---
    Když už se tu pomiliontý řeší ten doubleignor a všichni (až na dva jedince a Anarchyho) tu tvrdí jak je to zbytečný, špatný a jak to nikdo ve skutečnosti nechce,
    tak já se řadím k těm, co jsou za doubleignor velmi vděční a rozhodně jsou proti tomu aby byl rušen nebo omezován.
    V reálným životě se taky vyhnu lidem se kterýma se nechci potkat, a stejnětak na nyxu.
    Řešení "tak nikam nic nepiš a nikdo to nebude číst" nebo co na to chcete odpovědět, to fakt neberu.
    Jo, taky mě sere že nevidím příspěvky lidí co si mě tam hodili bez mně známýho důvodu (asi jsem je holt něčím sral),
    ale to zdaleka nevyváží to, že si vymažu z života tvory co mi jen kradou čas anebo nervy.
    Jestli mě někde stalkujou jinejma IDčkama mě netrápí (když jim to za tu námahu stojí), jako první odrazující bariéra je doubleignor super.
    Pokud by měl být doubleignor rušen, tak asi na prémiovku kašlu (víc statusů nepoužívám, a to že by se mi výchozí počet příspěvků v diskuzi vrátil z 20 na 10 holt nějak přežiju).

    Jo, a taky rád vidím, kdo mi kam sází mínuska. Občas se to hodí vidět. Na to je prémiovka taky super.
    Tohle a ten ignor.
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Nevi nekdo jak vlozit mp4 video? :> (hadam, ze to urcite nejak pujde!)
    PISKVOR
    PISKVOR --- ---
    VYHULENY_UFO: Už od jeho nasazení :-(
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    furt se resi DI ? :D
    NOP
    NOP --- ---
    OMNIHASH: Tos mě špatně pochopil. Dal jsem si do upomínek jeden příspěvek, na který jsem se chtěl podívat později a ten, co mě má v DI na ten samý příspěvek reagoval, na což mě upozornila notifikace.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NOP: aby sis moh pošimrat ego, že si někoho nasral natolik, aby si tě odignoroval, přečet, zareagoval a zase zaignoroval!
    NOP
    NOP --- ---
    A ještě tedy jedna drobnost. Když už musí chodit notifikace, že někdo odpověděl na příspěvek v upomínkách, bylo by fajn, kdyby to reflektovalo i oboustranný ignore. Protože k čemu mi je upozornění, že ten, co si mě dal do ignoru, odpověděl na mnou označený příspěvek..? Stejně si to nepřečtu, tak proč to chodí?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HARDCABB: preco by sa k tomu nyx vyjadroval, ked nas tu moze nechat sa o tom parkrat do roka pobavit a ono to samo vysumi, tak jak uz x-krat predtym
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    ADMIX:
    PHAILO:
    Šmarjá...
    Myslel jsem že ta nadsázka je jasná... Tu je zase někdo úzkoprsý :D

    ADMIX:
    Já se s pár lidma taky chytl ale nevím o tom, že bych někoho dohnal k takovému šílenství, že by si mě musel oboustranně bloknout... Leda že bych chodil do auditek, kde se nevyskytují labilní jedinci...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PHAILO: Diky nacelniku, ze ses me zastal!
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOC256: Já třeba ADMIXe mám celkem rád, takže tvoje tvrzení pokulhává :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam