• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NOP
    NOP --- ---
    OMNIHASH: Tos mě špatně pochopil. Dal jsem si do upomínek jeden příspěvek, na který jsem se chtěl podívat později a ten, co mě má v DI na ten samý příspěvek reagoval, na což mě upozornila notifikace.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    NOP: aby sis moh pošimrat ego, že si někoho nasral natolik, aby si tě odignoroval, přečet, zareagoval a zase zaignoroval!
    NOP
    NOP --- ---
    A ještě tedy jedna drobnost. Když už musí chodit notifikace, že někdo odpověděl na příspěvek v upomínkách, bylo by fajn, kdyby to reflektovalo i oboustranný ignore. Protože k čemu mi je upozornění, že ten, co si mě dal do ignoru, odpověděl na mnou označený příspěvek..? Stejně si to nepřečtu, tak proč to chodí?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HARDCABB: preco by sa k tomu nyx vyjadroval, ked nas tu moze nechat sa o tom parkrat do roka pobavit a ono to samo vysumi, tak jak uz x-krat predtym
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    ADMIX:
    PHAILO:
    Šmarjá...
    Myslel jsem že ta nadsázka je jasná... Tu je zase někdo úzkoprsý :D

    ADMIX:
    Já se s pár lidma taky chytl ale nevím o tom, že bych někoho dohnal k takovému šílenství, že by si mě musel oboustranně bloknout... Leda že bych chodil do auditek, kde se nevyskytují labilní jedinci...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PHAILO: Diky nacelniku, ze ses me zastal!
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOC256: Já třeba ADMIXe mám celkem rád, takže tvoje tvrzení pokulhává :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOC256: Pisu prispevky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    a co delas spatne ze te nikdo nema rad?
    SITH
    SITH --- ---
    ADMIX: nebo když si tě dá Navara do DI, aby byl pak správce v půlce diskuzí na nyxu a dával ti tak neviditelné mínus k tvým příspěvkům. Uživatelský komfort level 9000
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    No je fakt ze ty rozbity diskuse me toci cim dal vic, neni dne abych nekde neklikal na 30 novejch a videl sest prispevku co nemaj hlavu ani patu, pripadne mrtvy reference v unrelated postech.
    NOP
    NOP --- ---
    ADMIX: To je přesně to, o čem jsem psal. Platící uživatel má z nyxu méně, alespoň co se obsahu diskusí týče, než neplatící.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pripadne by se mohl zavest super-premiovej ucet na kterej by efekt DI neplatil a moh by videt vsechno, prvni nedeli v mesici dokonce i soukromy diskuze
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Hm, ze bych si tu premiovku po tech letech prestal platit? Prece nebudu davat penize za rozbity diskuse, kdyz si muzu udelat alterID a cist si je cely!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ANARCHY: ja mu napisu, ze uz ode mne nedostane zadnej bitcoin jestli to zrusi, a to by byl cert, aby si nechal ujit zisk... :D
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TRAGED: Nyx jiste oceni, ze mu to dovolujes ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VYHULENY_UFO: To je dobre, aspon ho NYX muze s klidnym svedomim vypnout ;-]
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TRAGED: ocividne to zatim vypada, ze si nikdo neporidil premiovku prave kvuli DI :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VYHULENY_UFO: Pro me nejvetsi lakadlo premiovky je, ze podporim provoz serveru na kterem prokrastinuju since 2001.

    Nejde o platbu za sluzby, ale ze neni vule sluzbu ani pres jeji zjevne nevyhody zrusit, protoze by se tim strelil server do nohy.
    DNF
    DNF --- ---
    NYX has casted a spell: *Double Ignore* on: *Users' comments*

    Critical success!

    Ja mam premiovku kvuli poctu prispevku v diskuzich, a kvuli hledani - uz ani nevim, proc me to bez premiovky tak stvalo, ale pamatuju si tyhle dva duvody.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam