• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NOP
    NOP --- ---
    A ještě tedy jedna drobnost. Když už musí chodit notifikace, že někdo odpověděl na příspěvek v upomínkách, bylo by fajn, kdyby to reflektovalo i oboustranný ignore. Protože k čemu mi je upozornění, že ten, co si mě dal do ignoru, odpověděl na mnou označený příspěvek..? Stejně si to nepřečtu, tak proč to chodí?
    TOMAS3333
    TOMAS3333 --- ---
    HARDCABB: preco by sa k tomu nyx vyjadroval, ked nas tu moze nechat sa o tom parkrat do roka pobavit a ono to samo vysumi, tak jak uz x-krat predtym
    KOC256
    KOC256 --- ---
    KOC256:
    ADMIX:
    PHAILO:
    Šmarjá...
    Myslel jsem že ta nadsázka je jasná... Tu je zase někdo úzkoprsý :D

    ADMIX:
    Já se s pár lidma taky chytl ale nevím o tom, že bych někoho dohnal k takovému šílenství, že by si mě musel oboustranně bloknout... Leda že bych chodil do auditek, kde se nevyskytují labilní jedinci...
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    PHAILO: Diky nacelniku, ze ses me zastal!
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOC256: Já třeba ADMIXe mám celkem rád, takže tvoje tvrzení pokulhává :D
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOC256: Pisu prispevky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ADMIX:
    a co delas spatne ze te nikdo nema rad?
    SITH
    SITH --- ---
    ADMIX: nebo když si tě dá Navara do DI, aby byl pak správce v půlce diskuzí na nyxu a dával ti tak neviditelné mínus k tvým příspěvkům. Uživatelský komfort level 9000
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    No je fakt ze ty rozbity diskuse me toci cim dal vic, neni dne abych nekde neklikal na 30 novejch a videl sest prispevku co nemaj hlavu ani patu, pripadne mrtvy reference v unrelated postech.
    NOP
    NOP --- ---
    ADMIX: To je přesně to, o čem jsem psal. Platící uživatel má z nyxu méně, alespoň co se obsahu diskusí týče, než neplatící.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    pripadne by se mohl zavest super-premiovej ucet na kterej by efekt DI neplatil a moh by videt vsechno, prvni nedeli v mesici dokonce i soukromy diskuze
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Hm, ze bych si tu premiovku po tech letech prestal platit? Prece nebudu davat penize za rozbity diskuse, kdyz si muzu udelat alterID a cist si je cely!
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ANARCHY: ja mu napisu, ze uz ode mne nedostane zadnej bitcoin jestli to zrusi, a to by byl cert, aby si nechal ujit zisk... :D
    ANARCHY
    ANARCHY --- ---
    TRAGED: Nyx jiste oceni, ze mu to dovolujes ;-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VYHULENY_UFO: To je dobre, aspon ho NYX muze s klidnym svedomim vypnout ;-]
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TRAGED: ocividne to zatim vypada, ze si nikdo neporidil premiovku prave kvuli DI :D
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VYHULENY_UFO: Pro me nejvetsi lakadlo premiovky je, ze podporim provoz serveru na kterem prokrastinuju since 2001.

    Nejde o platbu za sluzby, ale ze neni vule sluzbu ani pres jeji zjevne nevyhody zrusit, protoze by se tim strelil server do nohy.
    DNF
    DNF --- ---
    NYX has casted a spell: *Double Ignore* on: *Users' comments*

    Critical success!

    Ja mam premiovku kvuli poctu prispevku v diskuzich, a kvuli hledani - uz ani nevim, proc me to bez premiovky tak stvalo, ale pamatuju si tyhle dva duvody.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    TRAGED: no tak snad je prirozeny, ze za sluzby se plati. nebo ne?

    imho pro me nejvetsi lakadlo premiovky byla absence reklam, ne ze bych si nemohl reklamy odblokovat NoScriptem, ale mam tak nejak pocit, ze z reklam je taky nejaky prijem.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    D1RABBIT: IMHO to je základní problém, DI s velkou pravděpodobností bude nejvetší lákadlo premiovky a provoz se nějak zaplatit musí.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam