• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NOP
    NOP --- ---
    KOUDY: Zní to hezky (ani ne), ale třeba mě už sis dal 2x do DI za blbej palec dolů. Teda předpokládám, jelikož na tebe teď reaguju asi podruhý v životě, takže kvůli komentům to být nemohlo. Tvůj životní styl je mi u prdele a pomluvy o tobě nepíšu. A jelikož píšeš do většiny auditek, která sleduju, tak mě tvůj DI dost obtěžuje, protože ty diskuse jsou pro mě pak nečitelný atp. Čímž chci říct, že si evidentně nedáváš do DI jen ty, co tě pomlouvaj, píšou náckovský názory a jiný věci, o kterých se zmiňuješ.

    Tohle neni FB, instagram ani podobná sociální síť. Tohle je diskusní fórum, což je to, co se ti ADMIX snaží naznačit..
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    SITH: Jen sem ten muj psiepvek smazal, protoze sem tam mel asi dve chyby a nahodil ho znova.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ADMIX: Ale je..nevim jak dlouho ses na nyxu..ale normalni ignore nic nevyresil..dam ti treba priklad za sebe jo?

    Hadal sem se tu pred lety s lidma o picovinach...plno lidi nema rado muj zivotni styl a ja zas nedokazu nereagovat na nejaky dementni komentare, takze tu bylo plno flamu..coz si urcite pulka nyxu pamatuje...Resil sem to hodnekrat tim, ze sem si ty lidi dal proste do NORMALNIHO ignore...takze ja sem nemohl videt co oni pisou, ale oni videli co pisou ja....Dopadlo to tak, ze mi plno lidi psalo "hele oni te zas pomlouvaj".."hele oni te tam zas resej..proc se nebranis?"..."hele je pravda co ten a ten pise v komentari na ten tvuj prispevek?"...etc...Proste ignore je na nektery lidi uplne k hovnu a vubec nepomaha, protoze ikdyz ty nevidis ze ti komentujou prispevky, tak to vidi ostatni a ty se tomu pomlouvani nebo trollingu (rikej tomu jak chces)...nemuzes nijak branit....Ignore teda funguje na demety, kteri podle tebe pisou sracky, ale jinak s nima nemas zadnej konflikt..Jenom je proste nechces cist...treba id Jugi..nebo ten brdskej tramp....Pak je tu ale skupina uzivatelu, na kterou normalni ignore nefunguje a za ta leta se ukazalo ze oboustranej ignore jo...alespon v mym pripade....Sice obcas nekdo breci ze ho tam mam a ze sem si ho tam dal urcite za jeden jedinej minusek nebo podobny sracky...ale jinak je imho na nyxu v poslednich letech zase svatej klid.
    SITH
    SITH --- ---
    pokročilý uživatelský komfort?


    NOP
    NOP --- ---
    SITH: V tom případě ti to funguje tak, jak to fungovat má. Vítej na diskusním serveru!
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOUDY: Ne, neni, ale pokud to nevidis, tak nema smysl se o tom hadat.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ADMIX: Vzdyt je to jak na facebooku, twitteru nebo instagramu..proste mam svuj ohruh lidi ktery ctu a oni ctou me a kdyz nekoho chtit nechci kvuli jeho nazorum a zaroven nechci aby on cetl me, mohl me resit za mejma zadama (protoze na to normalni ignore nefunguje)..apod..tak je oboustranej ignore bozi volba...Nejlepsi funkce nyxu....Diky ni ubylo o 90% flamu a hadek a diskuze sou zas konecne vicemene odborny jako pred 10ti lety.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    ADMIX: tak kdyz mam v booku pres 300 klubu tak je jasny ze sem vsude...proc se ptas?..nekdo tu zas breci ze se vyjadroval jak curak tak sem si ho dal do ignore?..Kdo to je?..jugi? nebo jeho holka digitalis?..nebo nacek brdskej tramp? ci nekdo jinej?..praskni mi to do posty pls :*
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    KOUDY: No lidi se tu ptalo hned nekolik :DD
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    LUCIEN: Koudy je vsude!
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Je tu i Koudy? Nejak ho nevidim!
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    ach jo, tenhle diskusák je úplně mrtvej... Poslední příspěvek z října...
    SITH
    SITH --- ---
    píše sem teď někdo? bliká mi tu NEW ale nic tu nevidím
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    PANDA_JE_MRTVA: Podle mě má doubleignore nastavený na příspěvky obsahující "doubleignore, DI, rozpadá se diskuse, platím si kvůli tomu prémiovku, stalkujou mě, multiID..."
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Mozna kdybysme tu otazku vlozili jako embedded mp4 ...
    PANDA_JE_MRTVA
    PANDA_JE_MRTVA --- ---
    A pořád se k tomu NYX nevyjádřil nebo mě má v double ignore?
    NOP
    NOP --- ---
    Vzhledem k tomu, že to poměrně zásadně ovlivňuje diskusi na diskusním serveru, tak se stále toto téma probírá, ano.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    jeste furt se resi DI?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    A klasicke DI je jeste cajicek proti DI se schovavanim reakci, pak teprve zacina ten spravnej chaos! To je uz uplne proti smyslu diskusniho serveru.

    PHAILO
    PHAILO --- ---
    MATHEZ: Popravdě řečeno já prémiovku platím kvůli podpoře, snad ani nevyužívám žádné premium funkce.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam