• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    CLAVEN
    CLAVEN --- ---
    Nedal by sa nejak potweakovať mechanizmus double ignore?

    Situácia - máme v klube admina, ktorého majú nejakí ľudia v double ignore. Admin samozrejme vidí v tom klube príspevky všetkých, čo je dobre. Ale ľudia, čo ho majú v ignore, nevidia jeho príspevky. To je dosť blbé, keď chce admin pred banánmi rozdávať upozornenia.

    Díky za reakciu.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    PHAILO: Ne.
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    KOUDY: Android mi nesmí do baráku. A když si koupím prémiovku, tak se ty příspěvky objeví?
    BLOWUP
    BLOWUP --- ---
    PHAILO: nic si z toho nedelej, ona by ta diskuse vetsinou nedavala smysl ani kdyby tam nic nechybelo.
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    PHAILO: Nemas android?..pripadne si kup premiovku..nejlepe jeste premium + ..muzu ti dat cislo uctu.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ESTEN: Zajimalo by me kolik by se muselo vybrat jako crowdfunding, aby nyx nemusel prodavat lidem "Safe Space" :D
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    ...a jedeme znovu ;)
    PHAILO
    PHAILO --- ---
    Prosím vás, občas se mi stane, že diskuse v některých klubech nedává vůbec smysl. Jako by chyběly příspěvky. A občas mi někdo pošle do pošty, že mě někdo jiný v nějakém klubu pomlouvá, ale já ty příspěvky nemůžu najít. Nevíte čím by to mohlo být?
    ADMIX
    ADMIX --- ---
    Uz si to ziskava obecenstvo! \o/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NAVARA: diky
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: no, probírali jsme jí tu pár dní dozadu, ale budiž

    1. musíš se přihlásit na betu
    2. <video src="https://video" controls="controls" />
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, vsiml sem si, ze se da na nyx jiz hazet rovnou video. mohu poprosit o ukazku html syntaxe, jak na to? dekuji
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    ZUULLUU: Stejne jako vetsina premiovych funkci je to zamereno na lidi co to prave potrebuji vedet. Kdyz ti to nic nerika, tak to nepotrebujes vedet a minusy si schovas vlastnim skinem.

    Stejne jako oboustrany ignore je to ochrana toho kdo to plati, nikoliv zlepseni systemu :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VACA:
    jenze vetsina uzivatelu jsou prizdisraci, co se boji prezentovat svuj nazor a radeji jdou s davem...
    VACA
    VACA --- ---
    ZUULLUU: Ja teda tuhle moznost v premii beztak nevyuzivam. Nektere minuskare to odradi kdyz to neni anonymni, a to ja nechci. Naopak chci aby lidi me prizpevky hodnotili bez zabran. I minusy ktere obdrzim jsou pro me cenna informace.

    Naopak by se mi vsak libila moznost, kdybych si mohl zvolit ze by mnou udelenej negativni palec nebyl anonymni, aby proste byl viditelnej pro vsechny v diskuzi... (To ze jsem ho dal ja)

    Ale chapu ze pro nektere uzivatele by toto mohlo byt tezke, nbo by to eventuelne vedlo k nejakym sarvatkam a provokacim. Nacez by to zase vyustilo ve zneuziti DI .. :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    ZUULLUU:
    aby byl duvod si ji kupovat... Pro ty coi jim nestaci pocit a uvedomeni, ze cela ta sranda neco stoji a vyvojar si zaslouzi odmenu...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    a kudlanka už funguje?
    SITH
    SITH --- ---
    Nebuďte tak hrr a nechte nyxovi zas dva roky na reakci :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam