• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Zrovna pro obrazky mi md prijde horsi nez html, nikdy si tu syntax nemuzu zapamatovat. image source je proste navodnejsi nez abych vzpominal jak naskladat ty zavorky :-)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    Nyxi, pokud se necháš ukecat, ať je to defaultně vypnuté, prosím. Dávat ruce z klávesnice jenom pro, abych musel klikat do wysiwygu, je víc práce než užitku.

    DNF: protože tohle snadno nenapíšeš jako html. Narozdíl od těch blbostí, co tu někteří chtějí.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Jsem taky za Markdown, resp. GFM.
    Pokud by snad mělo bejt nějaký RTE (rich-text edit), tak to nejhůř obejdu pomocí rozšíření Markdown Here.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Drive sel formatovaci “bar” zapnout ne? Nebo na to byl mozna nejaky doplnek.
    Na B, I, U, IMG, URL, by to bylo fajn. Pripadne podpora *, _, ~ jako je ve “vsech” IM (co pouzivam)...
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    ( nebo rovnou uploader .doc-u :-)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    KEVIN00: A WYSIWYG input box by jste nechtěli?
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Také bych se přiklonil pro tlačítko na vložení URL obrázku. Vkládám relativně dost odkazů a je to "otravné" vypisovat pořád dokola. IMHO nebylo by ani špatné tlačítko pro vložení odkazu Název odkazu -> URL odkazu. S vypisováním bla bla je to v podstatě to samé.
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Budu se asi opakovat po 10.000, ale i ten Markdown (co Nyx zvazuje) by byl lepsi nez co je ted...
    DNF
    DNF --- ---
    nechte si toho chatu

    Zda se mi to jako dobra vec, protoze i kdyz to nemusim odnikud opisovat, za den vlozim tak tri obrazky.
    a ted se pojdme podivat na buttonky co neco pridavaji, a jsou na formu:

    - anketa
    - 2d anketa
    - hody kostkou

    a kolikrat za den je pouzivam: 0, 0, 0
    kolikrat za mesic: 0, 0, 0

    abych se priznal, tak ankety jsem vlozil asi dve, 2d ankety zadnou, a hody kostkou? to tu fakt je jako button?

    Tohle je moje analyza, protoze souhrnna data z nyxu normalne nevidim, ale muzes se treba podivat do svych oblibenych klubu, kolik je tam anket, 2d anket, hod kostkou, a kolik obrazku. Stejne tak za sebe si to muzes spocitat.

    Ja bych byl pro, zda se mi to jako hodne pouzivana vec, ktera by buttonek mit mohla, misto tech, ktere tam jsou na paradu. Ale tak nejak si myslim, ze tu ta debata uz byla, a konzervy vyhraly.
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KID_MCHUTT: A teď?
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TOMBRIDER: +14x
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KID_MCHUTT: Myslím že by tuto rychlo funkci ocenil každý přispěvatel do foto/obrázkových diskuzí...
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TOMBRIDER: chápu. A víš, že ta tyhle dva příspěvky jsi to mohl napsat 71x a ještě by ti zbylo?
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    KID_MCHUTT: nevidím na něj přes slovo "líný"
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    TOMBRIDER: co je nesrozumitelného na slově "pokročilý?"
    TOMBRIDER
    TOMBRIDER --- ---
    Nazdar.
    Když chci někam loupnout obrázek, použiju img src="url"
    Ale to vypisování či kopírování z nápovědy strašně zdržuje.
    Nešlo by udělat tlačítko co tohle vložení obrázku napíše samo. Třeba vedle talčítek HTML-text-anketa-2d anketa-hod kostkou?
    Nebo to tady někde už je a já to jako lempl zbytečně píšu.
    Třeba aspoň v prémiovce kdyby to bylo...
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: Podle mě vrátit seznam diskuzí, kam chodí nejvíc lidí
    NYX
    NYX --- ---
    NEI: Co by to melo delat?
    CPT_PLESARD
    CPT_PLESARD --- ---
    Zdravim.
    Ve Firefoxu mi prestaly prestaly fungovat nektery funkce a vychytavky NYXu.
    Treba v historii sledovanych diskusi filtr na diskuse s prispevky, nebo obrazek citovaneho prispevku po najeti mysi na jeho odkaz.
    Nakonec jsem zjistil, ze je to zapnutym Adblockem. Mam premiovku, takze ho tady muzu mit vypnutej, jen jsem si rikal, ze to nahlasim, ze by se to mohlo nekomu hodit.
    HASH
    HASH --- ---
    Dík - nechápu, že jsem to neviděl
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam