• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    L4MA
    L4MA --- ---
    NOP: stejny dotaz pred rokem L4MA: . opravdu by me zajimalo, jaky je puvodni zamysleny ucel tyhle "funkce", kdyz NYX klade takle podivny otazky NYX: a na tvoje konstruktivni vysvetleni a opakovany zadosti nijak neregauje. opravdu by byl problem, pridat moznost upozorneni vypnout?
    NOP
    NOP --- ---
    Již jsem se tu na to jednou ptal, odpověď jsem, tuším, nedostal. Zkusím to tedy znovu.

    Je možné vypnout upozornění na odpovědi k příspěvkům, které jsou v upomínkách? V nastavení jsem nic nenašel. Do upomínek si ukládám příspěvky, na které se chci později podívat/reagovat na ně atp. Případně je používám pouze jako takovou záložku v diskusích, kde mám hromadu nepřečtených a chci vědět, kde mám navázat.

    Že někdo odpověděl na příspěvek v upomínkách mě nezajímá, spíš mě to obtěžuje.
    RADENA
    RADENA --- ---
    TRAGED: díky ! :)
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADENA: osobni -> nastaveni -> nastaveni posty.
    RADENA
    RADENA --- ---
    TRAGED: jak na to ? :) nebo je to dostupné pouze v premium verzi ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    RADENA: Ano je. :-)
    RADENA
    RADENA --- ---
    zdravím, rád bych se zeptal, zda - li je někde možné nastavit upozornění na příchozí zprávu od uživatele zde na nyxu byť jen třeba přes email ?
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    SITH: JJ, to se pak prima moderuje, kdyz ty jako spravce vidis prispevky, ale at moderujes, jak moderujes, on ty tve proste nevidi, protoze te ma v Doublu. Nebo uz bylo opraveno a spravcovi prispevky se vzdy zobrazuji vsem?
    SWT
    SWT --- ---
    HARALD: Kdyby ignore nebyl, tak by to IMHO bylo mnohem výchovnější. P

    O tom, kdo kam co píše a kdo koho vidí by měl rozhodovat akorát vlastník klubu a vlastník NYXu, bohužel vlastník NYXu uplatňuje toto právo funkcí ingore, takže nezbejvá než do toho furt rejt, dokud si nás nedá do (oboustranného) ignore :)
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    HARALD: Nemluvě o tom, že ignore se nechová v obou případech stejně.
    Když někoho ignoruju, tak se můžu skrze třetí odpověděl na ignorovaného prokliknout na to, co říkal.
    Když mě někdo dá do double-ignore, tak nemám šanci s tím cokoliv udělat.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    HARALD: Ať si ho klidně dají, ale ať jeden nevnucuje ignore tomu druhému.
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD: No dobře. Rozepíšu se. Když se potkají dvě "velké osobnosti", které nesnesou, že by jejich protivník viděl a komentoval to, co píšou, tak je pro ně mnohem snazší ukončit hádky oboustranným ignorem.
    SITH
    SITH --- ---
    HARALD: pokud nejsi spravce ci spolupravce nejake diskuze a tam dotycneho vidis stejne
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZARREMGREGARROK: Nevidí se vzájemně.
    ZARREMGREGARROK
    ZARREMGREGARROK --- ---
    HARALD: Zatím jsem nepotkal problém, který by mi nevyřešil jednostranný ignore a vypnutí možnosti hledat mé příspěvky.
    V čem má vlastně double-ignore výhodu?
    HARALD
    HARALD --- ---
    Zlatý ignore, včetně oboustranného. Těch flamewars, co se díky nim zabránilo. Těch uživatelů, co je ostatní odignorovali, že nemuseli být vyhozeni...
    SWT
    SWT --- ---
    Co takhle zrušit ingore úplně, jak jednostrannej, tak oboustrannej? Každej si ho může zapnout ve vlastní hlavě, a nakonfigurovat jak chce.

    (osobně souhlasím s názorem, že to je kravina, kterou používají nedospělá ID k /neúmyslnému/ rozbíjení smyslu diskuse všem okolodiskutujícím).
    Dokonce bych byl ochotnej NYXovi platit, aby ignore zrušil.
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: mne jsou plusíčky a minusíčky celkem volné (pokud jsi to snad z mého celkem jsně formulovaného příspěvku nepochopil), jen bych osobně s ohledem na to, jak se Nyx navenek prezentuje, převedl do premiovky obě. Nicméně je to samozřejmě věc majitele.
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    JONY: nevidím v tom problém. Ano, zajímá mě, kdo mi dal mínus - ne proto, abych někoho házel do ignore, ale abych prostě viděl, komu se to, co jsem napsal, nelíbilo. Nic víc, nic míň.

    Pokud chceš tuhle feature využívat, přispěj na server. Pokud ne, jdi si přát, aby sousedova koza chcípla, jinam.
    JONY
    JONY --- ---
    KID_MCHUTT: no však, ale to si můžeš nastavit jen v premiovce. A imho většinu stejně zajímá, kdo jim dal minus a ne to, kdo dal minus jinému.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam