• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NOP: viditelnost dane diskuze neprihlasenym se da vypnout, tusim ze jejim majitelem.

    A ty vykricniky nejsou prece potreba, lidi s premiovkou nejsou neco vic, nez ty bez ni ;)
    NOP
    NOP --- ---
    Nový rok je tu a s ním příležitost dotázat se, jak postupuje úprava DI!

    Tak trochu pakárna, že jako přihlášený (a platící !!!) uživatel spoustu příspěvků kvůli rozmaru některých ID nevidím, ale jako nepřihlášený si je mohu klidně vyhledat..

    Ale tak hlavně, že to zabraňuje tomu stalkingu a obtěžování.
    WOODMAKER
    WOODMAKER --- ---
    MASTERMIND: v tom případě dostanou minus od NE7RA.
    MASTERMIND
    MASTERMIND --- ---
    A co kdyz nemaji treba ani moznost (na mobilu se to provadi hodne spatne), nebo nenasli nic co by je oslovilo?
    NE7RA
    NE7RA --- ---
    ja davam minusy vsem s dyfoltni ikonou :] jsou to divnolidi
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: jsem tu, ale v tomhle prostředí výjimečných lidi je přiznání k malomestactvi bráno buhvijak. Furt lepší slušný malomestak než vyjety alternativec.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: a nesmim zapomenout na fanousky piratu, ti se taky radi pred realitou schovavaji.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PPNEKK: pak jsou to retardovany ezosmazky a uzivatele psychedelik. dale alternativne uvazujici jedinci, kteri veri, ze na ukrajine se vzbourili delnici, rolnici a hornici proti banderovcum. nyx je plnej pomatencu.
    PPNEKK
    PPNEKK --- ---
    NYX: tady jsou pacienti, kteri minus neunesou a hned si vas daj do ignoru :D treba jako id vidlicka nebo monroe:D
    MASTERMIND
    MASTERMIND --- ---
    ZUULLUU: Svoboda je definovana nekolika pravidly na nekolika urovnich a v case se meni.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    FAIRIELLA: k ty sikane na internetu:

    Jesli nás internetová šikana něčemu naučila, tak je to fakt, že lidé se raději oběsí, než aby zhubli pár kilo.
    MASTERMIND
    MASTERMIND --- ---
    CYBERKOTLIK: Konecne odpoved. Dal bych ti plus, ale druha cast je na minus.
    CYBERKOTLIK
    CYBERKOTLIK --- ---
    MASTERMIND: jo - sem zlej nacistickej halfbreed japonec co ti urve hlavu a nasere ti do krku, protoze si mi dal minus

    ZUULLUU: Naopak presne o tohle jde. chcete zadarmo neco, co je placeny. quess what - mate smulu. DUvod proc na to vubec nekomu stoji za to na tyhle stesky reagovat je, ze tu zbytecne spamujete a chudak Tori se tu pak musi brodit tunou balastu jen kvuli tomu, esli tu nezapadla nejaka skutecna pripominka uzivatelu.
    MASTERMIND
    MASTERMIND --- ---
    Nepsal nikde nic o zakazani veskere reklamy. Svoboda neni nic jineho nez definice pravidel. Jako vsechno.
    MASTERMIND
    MASTERMIND --- ---
    RAINBOF: Dekuji za premium, ale nevim co s tim? Tedy jakou teorii si mam zkusit? Moje teorie a mechanizmy jsou v praxi vetsinou funkcni. Je pak jen potreba provest ladeni.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    MASTERMIND: hele poslal jsem ti premiovku. Zkus si tady svoji teoriii. Budu napjate sledovat.
    [ RAINBOF @ VEGETA NÁRODA aneb Jsem jak v jiném těle - střelená pytlem ]
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VYHULENY_UFO: musim rict, ze me neprestava ani po deseti letech prekvapovat mysleni nekterych jedincu. vzdycky se rikalo, ze nyx je pro vyjimecny lidi. neco na tom bude, tolik blbcu a alternativnich pomatencu v offline realite skutecne nepotkavam.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    MASTERMIND: jaky bohati a zavisly...? :D :D jako povazujes zaplatit 41.666kc na mesic jako dukaz bohatstvi... to je vole slusnost, kdyz neco pouzivam, stejne jako zaplatit za cestu vlakem.
    MASTERMIND
    MASTERMIND --- ---
    Typicky dabluv advokat. Dostane se do hnoje a aby v tom hnoji nebyl sam tak tam pod zaminkou laka ostatni.
    VYHULENY_UFO:
    Nevidim duvod, funkci ktera by me za to vazne stala a proc podporovat zlo, lenost a neschopnost. Take by mohl byt pristup jen placeny to by byl ideal ne? Pak by jste se tu mohly placat po ramenou jen vy bohati a zavysli. Opravdu True Freedom. Takze klasicky brek byznysmena ze ma malo a nemuze si koupit dalsi luxusni faro.

    Vzhledem k tomu co je vetsina rekam zac, jsem pro blokovani a svobodu. I kdyz bych nejradeji upravil zakon aby reklama dal nemohla provadet psychologicke utoky, vymyvani a reprogramovani mozku, analyzovat obeti.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    ZUULLUU: prémiovku jsem si před lety začal platit jen proto, abych mohl mít víc než 100 sledovaných diskuzí
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    ZUULLUU: hele, ta premiovka stoji 500kc na rok. kdo rika, ze to petikiolo nema, je prachsprosta socka (zvlaste pokud pak takova osoba pouziva jeste blokator reklamy, to uz je na urovni volice piratu).

    500kc na rok je 41.666kc mesicne. to je min nez jedno plzensky pivo.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam