• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    VOYTEX
    VOYTEX --- ---
    Hlásí se sem bugy? Zadal jsem číslo do "výpis počtu postů na stránku", a počet zůstal stejný, ale stopla se mi anketa v záhlaví klubu.
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    MATHES: to je pravda, ale to API by se mi libilo! :]
    MATHES
    MATHES --- ---
    TARMAQ: pokud by to bylo reseni pres checkbox, tak ho proste nezaskrtnes a je ti to fuk, ne?
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    tohle prosim ne, strojove zpracovavam ankety a pokud budou odpovedi v jinem poradi nez otazky, muzu se jit klouzat.. samozrejme pokud by na ankety bylo vysaveny nejaky API, nezlobil bych se :]
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    NYX: tak pridej checkbox
    NYX
    NYX --- ---
    FEKALNIK: Nevim jestli je to zadouci, obcas ma poradi nejaky vlastni smysl (vek, pocet atd) a clovek chce videt na prvni pohled jake to ma rozlozeni.
    FEKALNIK
    FEKALNIK --- ---
    Neslo by nastavit anketu tak, aby se po uzavreni seradily otazky podle hlasu (od nejvic po nejmin) ?
    MATHES
    MATHES --- ---
    HRAFNAIN: odpovis "ok"?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    KOC256: ani ne, tam mam spoustu veci na "ažpak", ale jde mi o tu primou interakci.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    HRAFNAIN: Dat si do upominek?
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    slo by plusovani palcema i v poste?

    mozna blbost, ze ho, jde jen o tu lenost, ze nevim, co rict, ale chci dat najevo, ze ok :)
    nebo treba nekdo posle nekolik odkazu, treba na youtube, whatever, tak oznacim ten spravnej.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ja nikoho nebanuju. Ziju se svetem jakej je.
    TRAGED
    TRAGED --- ---
    VON_GILOTINE: Tohle je ještě pochopitelné, ale jsou tací, co si plní DI, ale paranoia jim nakonec nedá a z Alter eg nahlížejí jestli je ti zaDIckovani náhodou nepomlouvaji.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    RAINBOF:
    :-)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    KOC256: to je nejaka past ne :)
    SULTHAN
    SULTHAN --- ---
    Dost používám nyx na telefonu (iOS). Někdy v posledních pár dnech se muselo něco změnit na straně CSS, protože se mi nyx přestal zobrazovat responzivně a na mobilu se mi ukazuje jako na desktopu - tj. písmo velmi maličké. Je to prakticky nepoužitelné.

    Dalo by se zjistit, co se změnilo, a vrátit to zpátky? Případně přidat tlačítko pro přepnutí desktop vs mobilní verze?
    KOC256
    KOC256 --- ---

    Měl jsem někdy na nyxu další účet?

    46 hlasy od 46 respondentů

    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF: super, tak bysme tady zustali dva :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    VYHULENY_UFO: treba ja.
    Lidi to delaj protoze maj pocit ze muzou zacit znova a nejak lip. Jako treba prevraceny. Jenze kdyz je jeden kreten povahove časem se to provali
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    VON_GILOTINE: proc to ti lidi delaj? to nestaci mit jenom jedno id? nyx je rozsahlej, auditek je tady plna prdel vody a kdyz mas jenom jedno idecko, tak lidi presne vedej na cem sou, s kym maj tu cest a nemusej bejt zmateny.

    ja mel taky docela dost prace s vysvetlovanim, ze multaky nejedu. svyho casu si nektery dementi (napr xchaos) mysleli, ze mam taky multaky, abych mohl chodit do diskusi, kde mam banan. rekni mi proboha proc bych si mel delat dalsi multaky, kdyz si platim pohodovou premiovku?


    faktem asi je, ze za multaky by mel dostat zakaz i jejich tvurce, ale zustal by pak na nyxu i nekdo jinej nez jen ja?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam