• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    L4MA: To upozorneni. Upominky funguji.
    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: funkce upominek, nebo funkce upozorneni? :D
    NYX
    NYX --- ---
    L4MA: Cela ta funkce ted neni implementovana ;-D
    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: [ NYX @ nyx :: novinky v systemu ] prosim, prosim, klecim na kolenou a snazne prosim.
    slo by pridelat tu volbu na vypnuti "uzivatel odpovedel na prispevek ve vasich upominkach"? prosiiiim....... :)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ahoj,
    Mozna je to zase feature ale jsem kluk neklidna a tak to stejne zkusim... V jednom pripade nejde hledat, ve druhém neni vůbec hledání.

    Screenshot-2021-02-07-02-26-02 Screenshot-2021-02-07-02-25-35
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Tam by byl problem v oznacovani prectenosti
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Poslední by mohlo ještě umět podporovat "kluby v bookmarku", aby se tak dalo sledovat vše na jednom místě :o
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: tady bych jen zminil 4kb na ikonu, sorry - ikonku.
    L4MA
    L4MA --- ---
    NYX: lepsi, diky. :)
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    NYX: tak kdyz se to povede nasadit jeste letos, tak to by bylo super.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: no jo, jak mi napsalo jedno ID, to ze platim jeste neznamena, ze za to neco dostanu.... :D
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: zajed si do pelhrimova, at vis do ceho jdes

    NYX: nenasadit opravu 8 mesic od stiznosti je celkem groovy, ale ne funny
    NYX
    NYX --- ---
    Skryvani odpovedi ignorovanym se da zapnout. Pak sezere vsechno az do dalsi odpovedi nebo dvojiteho odradkovani co si tak vzpominam.

    VYHULENY_UFO: To nemazani veci v poslednich uz mam nejakou dobu poresene, jen to neni zatim nasazene.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PALEONTOLOG: priznam se, ze mi uplne postaci na mobilu nyx z prohlizece... stejne najedu akorat sledovane a posledni ...
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    VYHULENY_UFO: evidentne je snaha zrobit novou mobilni appku..
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    KOC256: ja treba zalozku "posledni" vyuzivam dost casto... mrknu, jestli tu furt sedi ty same figury, dokonce mam pocit, ze tam vidim i prispevky z auditek, kde mam banana a dokonce tam vidim prispevky, ktere mi nekdo napsal a pak smazal a delal, ze nikdy nic nepsal... :D

    hele ja osobne myslim, ze kod tohodle serveru bude pekne starej, buhvi jestli se tahne jeste z devadesatek ze sajberu,okouna nebo hajprspejsu a nemyslim, ze by se na kodu nejak aktivne makalo. spis mi prijde, ze je dulezity, ze proste nejak funguje...
    L4MA
    L4MA --- ---
    KOC256:
    - to delaj jen novicove a id PES :)
    - to je problem
    - irelevatni

    se vsim bych se smiril. .)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    L4MA:
    ano bylo by to lepsi ale neni to vsespasne...

    - ne kazdy reaguje odkazem
    - nekdy reagujes na vice zaznamu najednou
    - a co ty multiposty? Jsem treba v tematickem auditku a napisu GAMESTONK! :), Jenže tam bude další labilní jedinec co si mě dal do DI a napíše to samé. Jak to bude vypadat pro někoho třetího kdo bude jen přihlížet?
    L4MA
    L4MA --- ---
    KOC256: ta funkce by daval vetsi smysl, kdyby se skryly i reakce na to ignorovany/doubleignorovany id. sice jsem si ted dal ufo do doublu, ale stejne porad vidim, jak na ty jeho blitky reagujes. co z toho? :D
    KOC256
    KOC256 --- ---
    VYHULENY_UFO:
    sekci posledni jsem nikdy nevyuzil. Tak asi pro to na ni nejde narazit...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam