• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Do ted jsem mel nastaveno, aby se mi nyx v prohlizeci v telefonu zobrazoval v plny verzi jako na ntb. Ted to nikde nemuzu najit?
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Maximální počet ID v oboustranném ignoru je fíčura nebo bug? Nebo jsem zas jenom o pár let později přišla na něco, co tu je od zrodu oboustranného ignoru?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PISKVOR: si vem, že pošleš běžný post, co dostane 853 plusek :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---

    Nejdou založit 2D ankety?

    12 hlasy od 12 respondentů

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ANT_39: nepoužívám, potřebuju prohlížeč čistý, ale dík :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NELLAS: pridavam se se stiznosti ...NYX: bylo odhlasit, pak mezera, pak posledni a pak sledovane .. takhle porad mackam misto sledovanych historii a je to matouci a neprijemny.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    1. nejdou založit 2D ankety
    2. nejde uložit obsah klubu do bloku
    3. nenašel jsem vypnutí notifikací na pluska na mých postech
    4. vůbec, spousta ostatního nastavení zmizela
    5. nejede vkládání obrázků se schránky
    6. když dám zpět, stránka se mi refreshne (např. na právě přečteném klubu zmizí počet nových)

    Vše na aktuálním chrome
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    KID_MCHUTT: jestli pouzivas grease monkey nebo takovyho neco, tak zkus tohle, ted jsem to splichtil: https://pastebin.com/raw/VtFr6e8d
    Nefunguje to na prispevky doplnene dynamicky pote, cos do klubu vlezl, ale s tim dokazu zit :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GREATDRAKE: Není a nebude, bylo řešeno v nyxdroid klubu dost dlouho dopředu - časem možná bude alternativní klient Fyx
    NYX
    NYX --- ---
    TEAPACK: Nyx si k obrazkum dotahuje rozmery sam, tak ten rucne zadany udaj nejspis nahradi. Delam to abych znal pomer stran obrazku a vyhnul se tak poskakovani obsahu pokud nekdo odscrolluje daleko dolu jeste nez se mu vse nacte.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    když se najede na jméno u "odpovědi" nezobrazí se ten původní příspěvek
    TEAPACK
    TEAPACK --- ---
    zdá se mi, že tag "width" u vkládání obrázku do pošty nefunguje - náhled to zorbrazuje korektně, ale pak se to stejně zobrazí na fullsize, potažmo v jiném měřítku než ten náhled.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Když mi vyskočí notifikace na plus/odpověď a kliknu na ni, hodí mě to na ten příspěvek (což je v pořádku), ale když pokračuju někam dál, červené notifikátko nezmizí, dokud neotevřu notifikace a nerefreshnu je.

    (V prohlížeči na telefonu.)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    KID_MCHUTT: Jak to myslíš?
    LIQUIDFREAK
    LIQUIDFREAK --- ---
    Po reloadu na novinku (nova verze), ztracenej barevnej motiv a zmizelo razeni diskusi, aktualne není zadne, just fyi. Dobra prace at all za ty leta ♥
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    NELLAS: Ach jo. Tohle promazávání by se možná mohlo na chvíli omezit, pak je reference v prdeli
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    SALVATOR: to je tématem, ehm. :)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Jo a taky hlásím divně vypadající žádosti o založení klubů na mobilu

    NELLAS
    NELLAS --- ---
    SALVATOR: Nevím, už je promazáno.
    ALDEMIK
    ALDEMIK --- ---
    Přetékající avatary v tržišti tu už asi byly, co?
    Ono by to tam celkově uvítalo větší velkorysost ve vertikálním odsazení, je takhle docela náročné vydělit jeden inzerát jako celek.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam