• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Všiml jsem si, že nedochází k "automatickému načtení" nových příspěvků v audítkách. Dříve jsem měl v prohlížeči otevřený nyx tab a byl např. hodinu v tabu jiném, po návratu do nyx tabu byly u jednotlivých audítek popisky "xy nových příspěvků" a to bez kliku na tlačítko Sledované nebo stisku F5. Nyní musím právě kliknout na tlačítko Sledované nebo stisknout F5 při každém návratu na nyx tab, abych zjistil zdali v nějakém audítku nepřibyly nové příspěvky.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: Netuším. Já to nikdy neměnila...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NELLAS: Premium si to mohli přehodit / zapnout, jedno z toho :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA: 6. a u formulářů to chce refresh - nemohu se tedy vrátit zpět k vyplněnému formuláři, opravit chybu a znovu odeslat (a smazat původní post s chybou)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NELLAS: máš pravdu, taky furt ted klikám na "Historii"
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SAMOUT: HA!!! :) díky!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SABRIEL13: Mě to ve Vivaldi funguje

    Co mi nefungovalo bylo skrývání viděných záhlaví, ale po resetu nastavení parametru to začalo fungovat.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SAMOUT: Mně při pokusu v mobilním chromu zapnout verzi pro PC vyjede nyxí 404 s hláškou "jejda, něco se nám ztratilo".
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KLAIR: Zobrazi, ale az po te, co na nejaky to "jmeno" kliknes. Dal uz to pak funguje, ale je nutny to postouchnout. Aspon u me.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Nejde přejmenovat kategorie ve sledovaných

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    KID_MCHUTT: Ale musela jsem refreshnout, abych mohla hlasovat.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Do ted jsem mel nastaveno, aby se mi nyx v prohlizeci v telefonu zobrazoval v plny verzi jako na ntb. Ted to nikde nemuzu najit?
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Maximální počet ID v oboustranném ignoru je fíčura nebo bug? Nebo jsem zas jenom o pár let později přišla na něco, co tu je od zrodu oboustranného ignoru?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PISKVOR: si vem, že pošleš běžný post, co dostane 853 plusek :)
    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---

    Nejdou založit 2D ankety?

    12 hlasy od 12 respondentů

    KID_MCHUTT
    KID_MCHUTT --- ---
    ANT_39: nepoužívám, potřebuju prohlížeč čistý, ale dík :)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    NELLAS: pridavam se se stiznosti ...NYX: bylo odhlasit, pak mezera, pak posledni a pak sledovane .. takhle porad mackam misto sledovanych historii a je to matouci a neprijemny.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    1. nejdou založit 2D ankety
    2. nejde uložit obsah klubu do bloku
    3. nenašel jsem vypnutí notifikací na pluska na mých postech
    4. vůbec, spousta ostatního nastavení zmizela
    5. nejede vkládání obrázků se schránky
    6. když dám zpět, stránka se mi refreshne (např. na právě přečteném klubu zmizí počet nových)

    Vše na aktuálním chrome
    ANT_39
    ANT_39 --- ---
    KID_MCHUTT: jestli pouzivas grease monkey nebo takovyho neco, tak zkus tohle, ted jsem to splichtil: https://pastebin.com/raw/VtFr6e8d
    Nefunguje to na prispevky doplnene dynamicky pote, cos do klubu vlezl, ale s tim dokazu zit :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    GREATDRAKE: Není a nebude, bylo řešeno v nyxdroid klubu dost dlouho dopředu - časem možná bude alternativní klient Fyx
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam