• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    KID_MCHUTT: To není 2D anketa :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Já myslim, že ta lišta se sledovanejma a historií jen končila dál. Když jsem se dřív uklikla, otevřela jsem jednu záložku v prohlížeči a teď jsou sledovaný pod jinou záložkou. :D
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SALVATOR: Z viděných záhlaví pořád vidím docela velkej odstavec.
    (Stále mobilní Chrome.)
    AETHER
    AETHER --- ---
    Odkazy asi nejak nefunguji, jak by mely... na mobilu nejdou rozkliknout jinak nez na dlouhe podrzeni a pres menu.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA: To samé s krokováním v historii klubu - pokud se chci vrátit na předchozí stránku pomocí akce zpět na myši, nenahraje jí to a dopředu mne to taky nevrátí.

    Ten vynucený refresh pls pryč, je to zlo :)
    HAVANA
    HAVANA --- ---
    MATHEA: mě to šlo (chrome)
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    Všiml jsem si, že nedochází k "automatickému načtení" nových příspěvků v audítkách. Dříve jsem měl v prohlížeči otevřený nyx tab a byl např. hodinu v tabu jiném, po návratu do nyx tabu byly u jednotlivých audítek popisky "xy nových příspěvků" a to bez kliku na tlačítko Sledované nebo stisku F5. Nyní musím právě kliknout na tlačítko Sledované nebo stisknout F5 při každém návratu na nyx tab, abych zjistil zdali v nějakém audítku nepřibyly nové příspěvky.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NAVARA: Netuším. Já to nikdy neměnila...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NELLAS: Premium si to mohli přehodit / zapnout, jedno z toho :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NAVARA: 6. a u formulářů to chce refresh - nemohu se tedy vrátit zpět k vyplněnému formuláři, opravit chybu a znovu odeslat (a smazat původní post s chybou)
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    NELLAS: máš pravdu, taky furt ted klikám na "Historii"
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    SAMOUT: HA!!! :) díky!
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    SABRIEL13: Mě to ve Vivaldi funguje

    Co mi nefungovalo bylo skrývání viděných záhlaví, ale po resetu nastavení parametru to začalo fungovat.
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    SAMOUT: Mně při pokusu v mobilním chromu zapnout verzi pro PC vyjede nyxí 404 s hláškou "jejda, něco se nám ztratilo".
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    KLAIR: Zobrazi, ale az po te, co na nejaky to "jmeno" kliknes. Dal uz to pak funguje, ale je nutny to postouchnout. Aspon u me.
    MATHEA
    MATHEA --- ---
    Nejde přejmenovat kategorie ve sledovaných

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    KID_MCHUTT: Ale musela jsem refreshnout, abych mohla hlasovat.
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Do ted jsem mel nastaveno, aby se mi nyx v prohlizeci v telefonu zobrazoval v plny verzi jako na ntb. Ted to nikde nemuzu najit?
    SABRIEL13
    SABRIEL13 --- ---
    Maximální počet ID v oboustranném ignoru je fíčura nebo bug? Nebo jsem zas jenom o pár let později přišla na něco, co tu je od zrodu oboustranného ignoru?
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    PISKVOR: si vem, že pošleš běžný post, co dostane 853 plusek :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam