• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    A teda, co se týče záhlaví jako takového, nešlo by to udělat, aby se schovalo úplně a bylo nad tím boxem na přidávání jako to bylo předtím? Vnitřně mě rozčiluje že je box nevycentrovaný na straně a že je kus záhlaví vidět furt, víc mi vyhovoval vycentrovaný box a místo přečteného záhlaví jen tenký link "rozkliknout" nad ním.
    (A nejspíš to už napsalo víc lidí, ale jsem líná scrollovat.)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #bug
    - v historii nejde kliknout jen na odkaz na odpoved, tedy 1 new reply, napriklad

    3. světová válka aneb kam náš svět směřuje? Status: Stupid but mostly peaceful
    7 NEW1 new reply42
    ALEXIS
    ALEXIS --- ---
    Nevím, jestli to už někdo nepsal, ale když edistuju záhlaví v diskusi (přidala jsem jedno slovo a místo data dala otazník, žádné změny v html a před změnou mi to normálně prošlo), tak mi to jen napíše "Nepodařilo se uložit obsah", ale neříká, kde je chyba.
    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    CAIDEL: a ještě doplňuji: v příspěvcích je teď ve forestu4 určitě menší line-height než byl.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #feature_request

    ad facebook parser: BROZKEFF: mmchodem mozna by byla hezka ficura z parseru techle zlych siti odriznout nepotrebne casti, ktere trasuji referral, kdyz uz se to bude opravovat
    BURYAN1
    BURYAN1 --- ---
    NAVARA: až ted to začlo fungovat
    BROZKEFF
    BROZKEFF --- ---
    Parser Facebookových odkazů vrací title
    "Aktualizovat prohlížeč | Facebook"
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    bug/feature
    5] vypadla moznost prilozit screenshot primo ze schranky? tedy ne uploadovat soubor, ale ctrl+c [obdoba] a ctrl+v do textoveho okna?


    ??] dotaz
    je nejakym zpusobem poresene img src? desne me rozcilovalo, ze parser v minule verzi pozadoval jeden konkretni druh uvozovek, ktery zrovna na jabko klavesnici na mobilu sezenes fakt blbe, bylo by hezke, kdyz by parser podporoval nejake dostupnejsi uvozovky/apostrofy a tak, bylo-li by mozno, at nemusim vsechno prikladat jako soubor hostovanej na nyx?
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    pořád nejsou zmigrované ty linky v záhlaví tržiště [KOMPAS @ nyx :: nová verze - testování]
    JETPAC
    JETPAC --- ---
    Musel jsem resetovat heslo, jinak jsem se nemohl přihlášit.
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    bug report, feature:
    1] v stats auditu nefunguje sortovani podle
    username unread posts last visit bookmark
    2] cernej nyx ma pulldowny s sedym pozadim, a bilymi pismenky, takze na tom neni nic videt
    3] v infu neni videt, kdo se dival, nebo je to jen tim, ze se to promazalo, a nikdo se zatim na me info nedival? [uzitecna ficura na nachazeni novych zajimavych lidi, rozhodne want]
    4] nejde nastavit jiny status nez active/dnd/invisible, ani v nastavenich jsem nenasel [drobnost, ale co uz]
    HADIAK
    HADIAK --- ---
    posledni > klik na obrazok > skocenie do diskusie.

    to tak ma byt, alebo chyba? v minulosti sa proste zobrazil obrazok (a to mi vyhovuje)
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Uzivatelsky mody v novy verzi nebudou?
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Uz jsem to nasel a smazal, bylas rychlejsi :-)
    LEENVECKA
    LEENVECKA --- ---
    Btw u mobilni verze jsou ted Sledovane v prostredku nalevo a byly druhy z prava a ta znacka pro menu (trojity rovna se) byla tak o pulku mensi. Opera mini prohlizec.
    A plus kdyz chci prilozit obrazek tak mi to hlasi Autorization needid coz netusim si je novinka
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    Chudak NYX bude mit teda pekny velikonoce..:)
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Pridavam se k prosbe o posunu sledovanych na puvodni misto. Svalova pamet za 20 let se proste spatne predelava, taky furt klikam na historii.

    Tady screen z minuly verze

    GREGOR_PRIDE
    GREGOR_PRIDE --- ---
    V mobilnim web zobrazeni nejde zoomovat prstem

    Android appka neziska nove cislo autorizace
    JANEQ
    JANEQ --- ---
    pardon jestli uz bylo.. apka ios

    SUK
    SUK --- ---
    ELIDOR: Bohuzel potom my "neobycejni" uzivatele pocitacu prestaneme mit na vyber na ukor tech obycejnych. Radeji nejakou "vzdelavaci kampan" o pouzivani mid-clicku...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam