• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DAPHNEE
    DAPHNEE --- ---
    Ne že by to bylo podstatné, ale když dam hledat svoje příspěvky, ampo kliknutí na ikonu, najdu je do roku 2017 :) víc ani tuk :)
    SAAYURI
    SAAYURI --- ---
    KOC256: Jo, uz jsem to smazala. Asi nefunguje vkladani obrazku z mobilu...
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #bug #css

    v mobilni verzi nyxu neni videt ovladani prispevku [a to ani pri otoceni mobilu na placato]... tzn. nejde lajkovat, neni videt -kopiruj link na prispevek, neni videt mazani ... dost otravne hlavne to mazani, kdyz potrebujes opravit prispevek a stary smazat, da se to ted jen z pocitace
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Vlastně je nepochopitelná :)
    start nové verze nyxu byl včera... Takže možná "Probíhá aktualizace" by bylo trefnější...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    tak nevěděl jsem zda to je real a nebo někde něco nefunguje :)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: A je ta chybova hlaska nejak nepochopitelna?
    LUCIEN
    LUCIEN --- ---
    Drobnost, ale trhá mi to oči vždy když to vidím :)

    KOC256
    KOC256 --- ---
    A chtěl jsem tu nahrát tento výstřižek a nefunguje Ctrl+V pokud mám obrázek ve schránce...
    KOC256
    KOC256 --- ---
    klik na tuto diskuzi nyní vyvolal tuto chybu:

    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Nahore je prepinatko, ale musi se potvrzovat tlacitkem. A mozna neni videt v tom portretnim zobrazeni. Nejake prepinani JS klikem na neco jako umel stary nyx planuji.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Tak mě napadá… je / bylo by možné v (mobilním) webu např. ve sledovaných nebo v historii navštívených diskusí jednoduše zobrazit pouze ty s nepřečtenými příspěvky?
    Tuším, že aplikace pro iOS to umí, alespoň na u těch sledovaných.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    NYX: jop, díky, pomohlo
    NYX
    NYX --- ---
    CAMELLA: Zkus smazat cache. Nejaci lide se Safari na desktopu hlasili, ze jim to pomuze, treba je to ten samy problem. Ale uprimne absolutne nechapu, cim tohle muze byt.
    CAMELLA
    CAMELLA --- ---
    v safari na mobilu se prostě nepřihlásím - nehlásí to error nic, ale nepustí dál
    NYX
    NYX --- ---
    BROZKEFF: Opraveno
    OVERDRIVE: Odrezavam ze vsech odkazu fbclid. Jestli je neco dalsiho znameho, ceho se zbavovat, sem s tim :)

    A taky jsou ty necachovaci hlavicky jen v bookmarcich a historii, takze by to mel byt kompromis kdy bude fungovat jak oznacovani prectenych a zachovani formularovych dat.
    DZANDIS
    DZANDIS --- ---
    Jak se prosim zrusi to, abych mel prouzkem zvyraznene oplusikovane prispevky?
    Jsem uz starsi clovek a s tema mobilama to nedavam, nedokazu se na to proklikat
    NYX
    NYX --- ---
    MITTRA: Takhle to bylo i predtim. Ostatni ikonky se zobrazily kdyz clovek zaskrtl checkbox (coz planuji zas doplnit) nebo preklopil mobil.
    NYX
    NYX --- ---
    KLAIR: Zvlastni. Ma to fungovat tak, ze pokud je prispevek na strance, jen se zvyrazni. Jen pokud je mimo obrazovku nebo uplne na jine strance v diskuzi, zobrazi se v popupu.
    MITTRA
    MITTRA --- ---
    V mobilu na výšku u příspěvku nelze dát palec dolů a další funkce, jen pri otočení na šířku, nešlo by to doplnit prosím?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOVOVAMINCE: přidávám se s prosbou o nápravu, vypadá to divně

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam