• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NYX: možná by stálo za to dát aspoň ty nejčastěji se opakující připomínky do záhlaví, ať se to tu neplevelí opakováním výkřiků typu "změnil se mi skin", "sledované jsou jinde" apod.
    TUILE
    TUILE --- ---
    poslednich se porad vsechny prispevky tvari jako precteny (teda bez cervenyho data). to je schvalne?
    SLASH
    SLASH --- ---
    TARMAQ: tak to nechapem na co bolo cely ten update dobry?? Kto dnes prednostne pouziva webbrowser na PC??? stavim sa ze ak by dal @NYX volbu ludom :

    1) urobit update s nejakymi vylepseniami ale uz vam nepojde apka
    2) neurobit update

    tak si DRVIVA vacsina zvoli 2!
    Dnes je predsa vsetko na mobiloch a mobilna verzie webu nie su zdaleka take usable/powerful ako nativne apky!
    NYX
    NYX --- ---
    PEETIK: Ano, pribyla tam historie (driv byla volitelna...pokud si ji clovek zapnul, byla na stejne pozici jako ted)
    XABBU: puvodni zelenou najdes v nastaveni :)
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    na mobilu není dotažený rámeček ikony bloku

    XABBU
    XABBU --- ---
    Ahoj Nyxi

    mám zelenou verzi NYX a ta nová zelená je hrozně do šediva. Jde to nějak nastavit na tu správnou zelenou, nebo je teď šedivá nová zelená? díky
    PEETIK
    PEETIK --- ---
    Neubralo nebo nepřidalo se nějakých položek v horním menu? :) Byl jsem zvyklý automaticky, kliknout zpět na záložku "sledované" a teď kliknu a sem v Historii :) Buďto nějaké jiné mezery nebo něco chybí či přidáno? :)
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: Default je pak to zahlavi zmensit jakmile ho clovek jednou videl, tak to pak neni tak drasticke. Ale taky se mi to nelibi a urcite to casem nejak prekopu.
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    Posunuly se "upomínky" - nyní se snažím zprávy, co chci upomínkovat, vymazat :(
    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: zkusil jsem to ted i v anonymnim okne i v jinem prohlizeci, ktery jinak na Nyx nepouzivam a nikde se mi fakicon nezobrazuje (Falkon a Iridium browser).

    A jeste bych mel jednu poznamku - kdyz ma klub nejake zahlavi, ktere se zobrazi v pravo vedle formulare s texareou, tak pod tim formularem zustava strasne nevyuziteho moc mista. Neslo by treba aspon tu texareu protahnout az dolu, podle dostupne vysky?

    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    A bude nejaka nova verze nyxdroida? Pripadne kam pro nej
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    HOUKEE: nyxdroid už nepojede, změnilo se API
    SIRIEN
    SIRIEN --- ---
    Při příležitosti snahy vrátit si vertikální menu jsem si aktualizoval e-mail v nastavení - přišel mi mail s žádostí o potvrzení, tapnul sem na odkaz, přeneslo mě to na Nyx... A napsalo mi to že se e-mail nepodařilo ověřit.

    Je to rozbité, je špatně hláška nebo dělám něco špatně já?
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Nechce dát NYX do názvu klubu, že Nyxdroid nebude fungovat, dokud to nějaký dobrovolník neupraví? :)
    HOUKEE
    HOUKEE --- ---
    Nejede nyxdroid. Po vymazani dat to chce autorizaci ale pri zadani nicku a vygenerovani kodu to hlasi neocekavanou chybu
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: ok. tak mala uprava puvodniho :) nedeje se to vzdycky...
    a jeste jedna vec. kdyz nekdo odpovi tak puvodne se zobrazoval text odpovedi (coz by se dalo ozelet asi) ale taky se dalo na notifikaci kliknot a vzlato te to do te diskuze... ted je to ciste notifikace :)
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK: Tohle jsem ted testnul a nedeje se mi to (zkousel jsem firefox a chrome).
    NYX
    NYX --- ---
    QUIP: Divne, blikajici favicon by tam byt mela...respektive se to myslim dava do title.
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    kdyz otevru z historie pripadne ze sledovanych diskuzi v novem tabu/okne tak nove neni autorizovane a puvodni se odhlasi. (asi dojde ke komplet logoffu)
    Stejne tak kdyz takhle zkusim otevrit cokoliv z nabidky v horni liste.

    A nesla by ta horni lista dat na stranu (nalevo) jako to bylo predtim u custom skinu?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam