• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KELDA
    KELDA --- ---
    GILHAD: Díky!
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    1. Zmizela nápověda a zase nevím, jak vkládat obrázky.
    2. Nešlo by tu ikonku zobrazující reakce dát z pravýho dolního rohu nahoru? Tohle jsem nikdy nechápal. Ne každej vždycky kouká na 17" monitoru.
    3. Už před nějakou dobou mi na androidu (tablet) zmizela ta šikovná věcička "poslední" přísvpěvek, nebo jak to bylo, na kterou když kliknu, jedu rovnou na nejnovější příspěvek od poslední návštěvy. Nešlo by to obnovit? A přidat to i do PC verze by byla ideálka.
    Nemám placenou verzi, tak možná někdo tyhle řeči bude považovat za neomalené... :)
    Díky za tu možnost vyřazovat auditka z historie.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAUSNUMERO: Same here.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    NELLAS: klikaři :) doplním, že používám chrome verze 89.0.4389.105
    HANELA
    HANELA --- ---
    U jedné soukr diskuse se mi nezobrazuje počet nových příspěvků.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    HAUSNUMERO: Výběr textu mi funguje. Zvětšení ne.
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    Ahoj nefungují mi v nyxu gesta na mobilu- dvakrát poklepat pro výběr textu, roztáhnout dvěma prsty- zvětšení stránky
    MAGE
    MAGE --- ---
    NYX: on to nejak drsneji drzi ty data, myslim ze kdyby dal clovek tak 5x refresh tak to taky bude v cajku
    NYX
    NYX --- ---
    HAWLIS: Mam podezreni, ze to bude tim, ze Nyx ted odmita linkovat obrazky z http://, protoze nove prohlizece uz je nezobrazi. Ale melo by to vypsat nekde tuhle informaci.
    HAWLIS
    HAWLIS --- ---
    Ahoj, chtěl jsem editovat textové pole v profilu a zahlásilo mi to: "Unable to save content".
    screen: https://i.imgur.com/b3QfNNR.png
    NYX
    NYX --- ---
    ANNONKA: Muzes si prepnout v nastaveni
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    11. Nevyžadovat našeptávátko u vyhledávače. Pokud tam napíšu svůj nickname (nebo třeba chci hledat posty id začínajících na Nav), ať to projde a vyhledává.
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    MACSKA: dodatek: Safari se při té příležitosti zeptá, jestli chci znova submit this form
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Ale zkrátila se dýlka nebo tak něco. Mám sledovaný o tři prohlížečový záložky jinde. A zjevně je to šoupnutí fakt matoucí. :))
    MACSKA
    MACSKA --- ---
    NYX: to je právě divný, pořád na tu samou a při druhým refresh už je to v pořádku. (A protože je to na mobilu, tak víc nezjistím)
    ANNONKA
    ANNONKA --- ---
    Prosím, vrátí se původní barevnost?
    NYX
    NYX --- ---
    MACSKA: A na jakou url se to pak snazi dostat?
    BAAL
    BAAL --- ---
    Za sebe jeste pozoruji dve mozna sunjektivni veci:
    1/ Chybi mi option vypnout zobrazovani ikon, najednou je cely nyx hrozne barevny pro me:-)
    2/ Textbox pro psani prispevku pusobi vyskove mensi
    RUTHAN
    RUTHAN --- ---
    NAVARA: Dik, aspon ze to nekde je, ale taky bych to rad, aspon volitelne mel nahore.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam