• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    TUILE: spis to je o zvyku, kazdy uz si nasel svuj zpusob, ktery aplikoval a kliknout na diskusi me vzivote nenapadlo. Takze funkce funguje a vlastne je to cele ok. Stejne jak s historii - den dva a ono to prejde.
    TUILE
    TUILE --- ---
    ETERNITY: reseni je klikat nad textovym oknem na diskuze. ot se i pak refreshne.
    (ale chapu, ze to je vys a dal a clovek musi scrolovat)
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    INUSHKA: No ale "jak to uživatel chce" to přesně bylo na starým nyxu v mobilní verzi. Vpravo dole se po příchodu do diskuze s nepřečtenejma postama objevil link pro skok na první nepřečtenej příspěvek. Uživatel ho moh, ale nemusel použít a pokud ho nepoužil, tak Link zmizel, jen co uživatel začal scrollovat. Nic vynucenýho.
    NYX
    NYX --- ---
    INUSHKA: Na mobilu tohle bylo linkem v roku obrazovky, ktery ho teprve presunul.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    A kdo alespon desetkrat neklikl na historii misto na "Sledovane", jako by na novem nyxu nebyl;)
    Si za den/dva zvyknu.
    ETERNITY
    ETERNITY --- ---
    Reakce na moje prispevky (vpravo dole) se mi zobrazuji nejak posahane. Na nyx pristupuji z nekolika (virtualnich) zarizeni a pri refreshi na druhe stanici se mi zobrazene jevi jako nezobrazene, nebo divne zobrazene (zprehazene?), furt mam vpravo dole nejaky cerveny bordel, i kdyz na me nikdo nereaguje, a pali to do oci:)

    Taky jsem byla zvykla sipky vpred << (k novejsim prispevkum) pouzivat jako refresh diskuse. Takze prectene se po kliknuti zobrazily jako prectene a zaroven naskocily posledni neprectene na vrchu stranky. Ted, kdyz to udelam << jsou prectene po refreshi stale oznacene jako neprectene (v zakladni barve cervene), takze nevim, kde jsem skoncila:)
    Alternativa je kliknout na "odeslat", ale to zas buzeruje kvuli prazdne zpravy, misto chybove hlasky by to mohlo aktualizovat.
    INUSHKA
    INUSHKA --- ---
    SALVATOR: Já bych brala, kdyby si člověk mohl nastavit, jak to chce. Třeba rozlišením jestli kliknul na název diskuse (zobrazit vršek) nebo na počet nových příspěvků (zovrazit od prvního nepřečteného). Aspoň v tom PC. (V mobilu ať to klidně skáče automaticky)
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NYX: Už jsem pro pár takových hlasoval - typicky:
    Hlas lidu: Jo, hezký, ale SEM to určitě nepatří, založ si na to vlastní diskuzi ...
    X: zakládá si na to vlastní diskuzi
    Gilhad: hlasuje pro tu novou diskuzi s tím, že ji nikdy číst nebude.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TLOUDEV: to bylo jiný menu na profilu, který zaniklo aby nebyli vidět stalkeři, tohlecto jsou pluska na fotkách - zkus hodit fotku do svlečených mužů a třeba se dočkáš :)
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    TLOUDEV: ...je akt, ze jsem pouzival menu v postranim frame a ne vrchni, coz teda nevim, zda uplne nezaniklo.
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    NYX: Tak jsi to raděi nahoru přidal :) chápu.
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: Neni, ale nechci videt ten shitstorm pokud bych to z dolniho menu odstranil :-D
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    NYX: tak vzdycky jsem tam videl aspon posledni navstevy svyho profilu, pripadne odkud prisly.
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    SLASH: Například já používám výhradně webbrowser na PC. Kdyby nyx neměl jít na mobilech vůbec (ať v prohlížeči, nebo appce) tak mi to vadit nebude, neb si toho ani nevšimnu. A osobně znám pár dalších ID tady, co to mají stejně. - Jako nic proti mobilům, ať si to na nich klidně jede za libovolný počet způsobů, to mi nijak nevadí, akorát toho prostě nevyužiju a i nadále mě bude zajímat, jak to jede v normálním prohlížeči na PC. (A pokud to v něm jednou přestane chodit, tak sem přestanu chodit i já, protože nebudu mít jak.)
    JVMLOK
    JVMLOK --- ---
    Je tahle duplicita v případě že je historie defaultně nahořče nadále nutná? (mj musel jsem ten výstřižek uložit a vložit jako přílohu, místo běžného vložení Ctrl+V)

    NYX
    NYX --- ---
    TLOUDEV: A mas tam neco mit?
    TLOUDEV
    TLOUDEV --- ---
    https://www.nyx.cz/notifications - prazdna stranka. Teda je tam hlavicka, tzn menu a hledani.
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    Nyxí, vím že nejsem jedinej, komu by se to líbilo - šlo by rozšířit požadavek "Skok na prvni novy prispevek na strance na mobilu" i na desktop?
    SADAKO
    SADAKO --- ---
    iOS appka - stáhla jsem si novou verzi a nejde se mi do ní přihlásit. Žádná chybová hláška, prostě se jenom nic neděje. Tedy, doufám, že tu chybovou hlášku jenom nepřehlížím, protože třeba nápis o souhlasu s podmínkami je bílý na světlešedém pozadí, tj. ne zrovna extra čitelný.
    Zkusila jsem ručně vytvořit autorizační token normálně v osobní > nastavení > autorizace, ale hodilo jenom chybu 422.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: #9? Jj, enter funguje. Musím tedy pořád počkat, než našeptávač najde můj nickname, ale už to jede rychleji (předtím prodleva přes vteřinu), tak se to dá snést.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam