• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QWWERTY: Mne ano :) Sletělo mi to třikrát, pak jsem chvíli brouzdal v edge, zatímco jsem googlil možný problém. Po zapnutí debug režimu v chrome (a chvíli i task manageru bokem) to přestalo.

    Měl jsem otevřený nyx ve třech tabech a dva procesy chrome vyleakovaly někam k 8GB RAM ten větší.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QWWERTY: Doufejme, že zmizel a už se nikdy nevrátí, bylo super mít zaspamovanou poštu deseti jednořádkovými reakcemi uživatelů toho chatboxu
    NYX
    NYX --- ---
    KOVOVAMINCE: Zamerne je to co nejbliz tomu, kam clovek dosahne prstem. Notifikace beru jako podruzne v tomhle pripade.
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Netreba. Uz vidim pricinu...moc pekny bug :-) Za par minut se nasadi oprava.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    JAMILLOS: Jé, vy jste hned dvě věci vyřešili, no to je paráda, díky!
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: ja zkusim jeste update na v89 ..treba je to u me, jestli se s tim nikdo dalsi nepotkal
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    Tlačítko "na první nový" je supr! Ale překrývá panáčka s notifikacema i když tam je nová notifikace... Nešlo by šoupnout nad nebo vedle panáčka?
    NYX
    NYX --- ---
    QWWERTY: Otestuji, co to dela
    AAHHWISEGUY
    AAHHWISEGUY --- ---
    osobni / nastaveni / vzhled systemu
    pri vybirani z nabidky ruznych skinu systemu se po kliknuti na vybrany vzhled nepropise do nastaveni - je nutne rucne napsat nazev skinu a potom ulozit

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    pada nekomu dalsimu chrome? (resp. chromium, konkretne v87)
    typicky - prijde zprava do jednoho tabu, prectu ji
    zustane blikat v druhym tabu vedle a kdyz ho otevru, tak prohlizec zacne zrat RAM, prestane odpovidat a nakonec padne
    E2E4
    E2E4 --- ---
    Jinak abych jen nehanel, je to super rychlý.
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: uz by to melo byt ok
    E2E4
    E2E4 --- ---
    NYX: Super, za mně to klidně můžeš vypnout i na stolním webu..
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Jo, funguje to jen v některých diskusích.
    NYX
    NYX --- ---
    Aha, uz asi vidim problem.
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    NYX: Tak jinak, ve svlečenejch je to mrtvý u všech :D V jiných diskuzích to jede
    NYX
    NYX --- ---
    SIEGR: Nepsal a nedeje se mi to :-/
    NYX
    NYX --- ---
    Notifikace na novou odpoved uz funguje jako link do diskuze (zamerne ne na dany prispevek, ale celkove do diskuze).
    SIEGR
    SIEGR --- ---
    Nevim jestli už to sem někdo psal, ale u vlastního příspěvku se po kliknutí na počet plusů nezobrazují ani ikonky kdo hodnotil. Je to mrtvý.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    btw co se stalo s tim malym chatbox oknem vpravo dole, ze kteryho sly posilat zpravy bez ohledu na to, jakou stranku/diskuzi mel clovek zrovna otevrenou?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam