• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    DANIELSOFT
    DANIELSOFT --- ---
    linkoval jsem YouTube a nepřidalo mi to tam "nadpis": název videa: je to bug?

    [DANIELSOFT @ Windows - (Windows 7, 8, 10, ...)]
    CUKI
    CUKI --- ---
    Nevim, bug to asi není ale nástenka co se ukazuje vedle okna na psaní příspěvků mi nepřijde jako výhra. Řešení které bylo dřív (ukazuje se jen v případě změny) je mnohem lepší.

    Malé okno na psaní příspěvků, které navíc není stále v obraze (neposouvá se s textem) je za mě taky mínus.
    NYX
    NYX --- ---
    ALAGAESIE: Urcite ne :)
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    NOXIUS: Já měl pocit, že to kdysi (v r. 2006, to nebyla premiovka) při mé standardní registraci fungovalo tak, že když se člověk registroval a nezaškrtl neanonymní negativní hlasy, již to následně nešlo změnit...
    TUILE
    TUILE --- ---
    na tabletu v nepremiovy verzi je okno pro hledani debilne na strane.

    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    QWWERTY: nevermind, uz jsem to nasel tu [SALVATOR @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: chrom na PC. az zac budu na pc kouknu na verzi.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Prohlizec? V kodu je vzdy.
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    L4MA: Máš pravdu, hned mě to netrklo. Sypu si popel na hlavu :)
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ALAGAESIE: je pravda, že pri tej zfunkcií vyhľadavania príspevkov nejde vyhľadať ani moje - to chce fix. ale inak sú to featury čo majú iba premium účty
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: forest4 :)
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    NOXIUS: Kterou myslíš? Zakázané hledání jsem na minulé verzi měl, neanonymní negativní hlasy jsem neměl. Proč bych dnes volil negativní neanonymí hlasy: občas jsem míval dojem, že mě mnozí mínusovali tak nějak z principu (mínusovali mi vše) a ono je dobré vědět, komu se člověk znelíbil...
    L4MA
    L4MA --- ---
    KEVIN00: fakt je tak tezky zkusit vyhledat "nyxdroid"? urcite jsi prvni, kdo se na to pta... :)
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ALAGAESIE: veď tu funkciu máš, ale je iba pre ľudi co maju premium
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    NYX: Bude opravena i funkčnost Nyxdroidu? Děkuji
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    NYX: Díky. Prioritu a volbu, co z mnou popsaného bude či nebude fungovat, nechám na tobě, ovšem to hledání mých příspěvků by fakt bodlo. S negativními hlasy: byl jsem mladej a blbej, že jsem při registraci nedával pozor a nezvolil jsem možnost neanonymních negativních hlasů.
    NYX
    NYX --- ---
    ALAGAESIE: LOL :-D Pisu si.
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    Bylo by možné obnovit funkci kdy, ač mám zakázané hledání příspěvků, mohu své příspěvky najít?
    Mohlo by jít volitelně nastavit, zda chci nebo nechci vidět, kdo mé příspěvky hodnotil negativně.
    NYX
    NYX --- ---
    Fungovat by mely uz obe, jen je treba updatovat. A pokud ma clovek heslo kratsi nez 8 znaku, v te me se nejde prihlasit. Opravim casem.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam