• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Fungovat by mely uz obe, jen je treba updatovat. A pokud ma clovek heslo kratsi nez 8 znaku, v te me se nejde prihlasit. Opravim casem.
    TUILE
    TUILE --- ---
    jak je to s faviconou?
    mam ji jenom na uvodni strance, jinak se nezobrazuje. to je chyba u me nebo se na tom pracuje?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ad nahledy pri odpovidani na prispevek
    - kdyz se najede do cca levych 50px, aby nahled nekolidoval s kurzorem, tak pohoda
    - vetsinou to zvladne i pravou stranu odpovedi, kdy se nahled zobrazi kousek pod kurzorem
    - obcas, kdyz neni nahledem kam uhnout pod kurzor, tak se nahled proste nezobrazi
    - ale obcas to udela strobo, kdy mouseover otevre nahled, nahled zrusi mouseover, nahled se skryje, mys je zpatky nad odpovedi, nahled se otevre znova, ....

    demo: http://neaxi.cz/FTP/reply_strobe.gif
    NYX
    NYX --- ---
    R1CH4RD: To na zadnem zarizeni. Na login strance nevime, ci skin mame ukazovat. A davat skin treba do cookie apod mi prijde nesmysl.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NELDE: osobni - nastaveni - vzhled systemu
    NELDE
    NELDE --- ---
    Je možný návrat k původní zelené? Z téhle barvy bolí oči.
    NYX
    NYX --- ---
    Uz by to melo pri scrollovani mizet samo :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Jj dělá to u obrázků a tak. Limit by mi přišel naopak fajn. Když je novejch do deseti, člověk nemusí nijak extra scrollovat = nepotřebuje tlačítko na odscrollování daleko. Nicméně, asi si zyknu i na tohle. :))

    Ale SALVATOR má pravdu, že by to mohlo při zascrollování/psaní zmizet samo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Postnul bych screen, ale jsou tam samý nahatý ženský :) Teda jedna a ta samá, ale z více úhlů :o
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    NAVARA: ano:) nemám tam historii, prostě nic
    NYX
    NYX --- ---
    Dam tam nejaky placeholder.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEFILA: A dostal jsi už někdy nějakou? Mám tam historii všech plusek a replies za poslední dva dny
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    KOVOVAMINCE: Ono to vyskakuje pokud je ten prvni mimo obrazovku. Nejaky limit muzu dat taky, ale to bud imho zbytecne matouci.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    když kliknu na notifikaci a žádnou nemám, tak mě to vede na úplně prázdnou stránku, záměr?
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: A vyskakuje i když je někde jenom jeden novej příspěvěk.

    Možná by mohl vyskakovat až od 5+?
    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA:
    QWWERTY:
    Vzhledem k podstate problemu spis nechapu, ze to postihlo jen Chrome a ne vsechny prohlizece.

    Je tam logika, ze pokud clovek dostane zpravu, rozblika se title stranky (ve vsech tabech). Jakmile pohne mysi, zase to zhasne a broadcastne se do vsech tabu at zhasnou taky. Mnoooo...a vsechny ty taby udelaly dalsi broadcast(-y) a tak dale. Ted dela broadcast jen ten prvni tab a necykli se to.

    Mno...co dodat, to se mi opravdu nepovedlo :-D
    SALVATOR
    SALVATOR --- ---
    "Na první nový" super, ale nezmizí to, pokud to nepoužiju a jdu místo toho scrollovat, psát post atd.


    NAVARA
    NAVARA --- ---
    QWWERTY: Mne ano :) Sletělo mi to třikrát, pak jsem chvíli brouzdal v edge, zatímco jsem googlil možný problém. Po zapnutí debug režimu v chrome (a chvíli i task manageru bokem) to přestalo.

    Měl jsem otevřený nyx ve třech tabech a dva procesy chrome vyleakovaly někam k 8GB RAM ten větší.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam