• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    NYX: Díky. Prioritu a volbu, co z mnou popsaného bude či nebude fungovat, nechám na tobě, ovšem to hledání mých příspěvků by fakt bodlo. S negativními hlasy: byl jsem mladej a blbej, že jsem při registraci nedával pozor a nezvolil jsem možnost neanonymních negativních hlasů.
    NYX
    NYX --- ---
    ALAGAESIE: LOL :-D Pisu si.
    ALAGAESIE
    ALAGAESIE --- ---
    Bylo by možné obnovit funkci kdy, ač mám zakázané hledání příspěvků, mohu své příspěvky najít?
    Mohlo by jít volitelně nastavit, zda chci nebo nechci vidět, kdo mé příspěvky hodnotil negativně.
    NYX
    NYX --- ---
    Fungovat by mely uz obe, jen je treba updatovat. A pokud ma clovek heslo kratsi nez 8 znaku, v te me se nejde prihlasit. Opravim casem.
    TUILE
    TUILE --- ---
    jak je to s faviconou?
    mam ji jenom na uvodni strance, jinak se nezobrazuje. to je chyba u me nebo se na tom pracuje?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    ad nahledy pri odpovidani na prispevek
    - kdyz se najede do cca levych 50px, aby nahled nekolidoval s kurzorem, tak pohoda
    - vetsinou to zvladne i pravou stranu odpovedi, kdy se nahled zobrazi kousek pod kurzorem
    - obcas, kdyz neni nahledem kam uhnout pod kurzor, tak se nahled proste nezobrazi
    - ale obcas to udela strobo, kdy mouseover otevre nahled, nahled zrusi mouseover, nahled se skryje, mys je zpatky nad odpovedi, nahled se otevre znova, ....

    demo: http://neaxi.cz/FTP/reply_strobe.gif
    NYX
    NYX --- ---
    R1CH4RD: To na zadnem zarizeni. Na login strance nevime, ci skin mame ukazovat. A davat skin treba do cookie apod mi prijde nesmysl.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NELDE: osobni - nastaveni - vzhled systemu
    NELDE
    NELDE --- ---
    Je možný návrat k původní zelené? Z téhle barvy bolí oči.
    NYX
    NYX --- ---
    Uz by to melo pri scrollovani mizet samo :)
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    NYX: Jj dělá to u obrázků a tak. Limit by mi přišel naopak fajn. Když je novejch do deseti, člověk nemusí nijak extra scrollovat = nepotřebuje tlačítko na odscrollování daleko. Nicméně, asi si zyknu i na tohle. :))

    Ale SALVATOR má pravdu, že by to mohlo při zascrollování/psaní zmizet samo.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Postnul bych screen, ale jsou tam samý nahatý ženský :) Teda jedna a ta samá, ale z více úhlů :o
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    NAVARA: ano:) nemám tam historii, prostě nic
    NYX
    NYX --- ---
    Dam tam nejaky placeholder.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DEFILA: A dostal jsi už někdy nějakou? Mám tam historii všech plusek a replies za poslední dva dny
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    KOVOVAMINCE: Ono to vyskakuje pokud je ten prvni mimo obrazovku. Nejaky limit muzu dat taky, ale to bud imho zbytecne matouci.
    DEFILA
    DEFILA --- ---
    když kliknu na notifikaci a žádnou nemám, tak mě to vede na úplně prázdnou stránku, záměr?
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SALVATOR: A vyskakuje i když je někde jenom jeden novej příspěvěk.

    Možná by mohl vyskakovat až od 5+?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam