• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SEVEN: Nebylo. Jen tlačítka končila dál...
    [SMETY @ Co vas nedavno potesilo nebo pobavilo?]
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    DARK_SAVANT: Připojuju se, druhý zprava bylo vždycky "sledované" a teď si neustále otevírám "historie" :-/
    TMA
    TMA --- ---
    NYX: Tak v tom případě je to nová nesouvisející chyba, protože se nezobrazilo ani jedno mezi 18:09:54 a 19:46:21 jakkoli přišly 3 zprávy.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    rip

    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: No vidíš! Hned máš dvě možnosti jak to řešit :D
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SITH: Doufám, že pod "méně výraznější" se vejde i jen pouhé číslo s počtem notifikací

    [NYX @ nyx :: prioritizace chyb]
    SITH
    SITH --- ---
    KOVOVAMINCE: nemám tedy spíš psát takové příspěvky, které nebude důvod plusovat? To asi nic těžkého nebude
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SITH: Vypnout/zmenšit na původní velikost to nejde. Zatim piš kratší příspěvky... :D
    SITH
    SITH --- ---
    Omlouvám se, mám tu 590+ nových a nejde mi filtr. Jak vypnout tu notifikaci přes 1/3 obrazovky, kdykoliv mi někdo něco oplusuje? Díky
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    NYX: ne :D
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    ALAGAESIE: Máš v tom nejaký miš maš :D Keď ti dá užívatel mínus, tak ty si nemožeš zvoliť či ich uvidíš alebo nie. Ty ich proste neuvidíš :D V premiovej verzií si ale možeš zapnúť, že ich uvidíš.
    OKULTICH
    OKULTICH --- ---
    NAGASAWA: mě pomohlo clear browsing data
    NYX
    NYX --- ---
    RAINBOF: Vubec nevim, co tim myslis.
    NYX
    NYX --- ---
    NAGASAWA: At zkusi smaznout cookies, jestli to pomuze. Odesilani e-mailu ted resim, zjevne jsem to rano nevyresil nejak definitivne.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    A jedte jedna vec, v mobilnim zobrazeni mi nebeha kontextova nabidka po kliku na obrazek.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    IMG-20210402-193407 — ImgBB
    NAGASAWA
    NAGASAWA --- ---
    Kolega mi píše, ze se mu nedaří přihlásit jak z Chrome, tak z Opery. Aplikaci nepoužívá a reset hesla mu neposílá link. Nemáte někdo případně radu, jak to vyřešit?
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    MAWERICK: NYX: a jeste jedna zajimava vec.. kdyz do toho neautentikovaneho tabu pridam na zacatek adresy www. tak to :zafunguje"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Pokud mažu více postů najednou přes "vybrané", tak se sice při mazání napíše "smazáno 9 postů", "smazáno 11 postů", ale do audit logu pod právy se to nezapíše
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    NYX: nemelo by. Delam to bud pres middle mouse button nebo mouse gesture pro "open link in new tab" anebo primo zkrz kontextove menu. Ted jsem i zkusil "copy link location" z context menu a pastnul ho do prazdenho tabu.
    A skoncil jsem sice v diskuzi ale s errorem "Pristup odepren".

    Nejhorsi je ze to je nekonzistentni :( middle mouse funguje skoro vzdycky ok, gesture a context zase skoro nikdy ne...

    a vsechny adresy jsou https://nyx.cz bez www.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam