• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    B3DA
    B3DA --- ---
    CORS na API je blokovan zamerne?
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: win7, win10 + chromium v87 a firefox 80+ (urcite i driv ve starsich verzich)
    NYX
    NYX --- ---
    Komu tu nekdy v minulosti fungoval ten upload souboru pres Ctrl+C / Ctrl+V, muzete mi poslat v jakem OS+prohlizeci vam to slapalo? Diky
    NYX
    NYX --- ---
    MAWERICK: To ani nevim, ze fungovalo sbalovani. Ja mel za to, ze jen rozbalovani. Ale jako verim ti to :)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: aha, no jo.. tak tim padem asi rovnou muzu zabalit tipovacku ve dvou auditkach :/
    MAWERICK
    MAWERICK --- ---
    mam asi spis dotaz... ve stare verzi kdyz mel clovek bookmarky rozdelene do "kategorii" tak po kliknuti na tu kategorii se tato zabalila. ted se jen posune nahoru. to je bug?
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: 2D ankety zatim nejsou udelane. Pokud je dodelam, domigruji pripadne. Normalni ankety se premigrovaly vsechny pokud vim.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYxi, mam ohledne TARMAQ ocekavat nejakou zpetnou migraci, nebo jsou ankety nenavratne v cudu?
    EXIS
    EXIS --- ---
    [AC Sparta Praha] - mám tady práva na měnění záhlaví, ale jsem schopen jen mazat z kodu, ale ne přidávat jakýkoliv znaky
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    CATHERINE: ono by casem chtelo vyresit, aby notifikace zmizela treba s tim, kdyz (v pripade diskuze) do toho danyho klubu, okdud ta notifikace prisla vlezu... takovy ty kosmeticky drobnosti... ale jasne, ted jsou dulezitejsi veci :)
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    NYX: jasny, chapu...
    SAMOUT
    SAMOUT --- ---
    Jen takova ptakovina - kdyz clovek ve starym nyxu rozklikl plusy u prispevku, byly abecedne serazeny podle jmena. Ted jsou (asi) chronologicky nebo nahodne?
    NYX
    NYX --- ---
    DANYSEK: 418 skace kdyz nasazuji nejakou opravu.
    DANYSEK
    DANYSEK --- ---
    Obcas na me i dnes skace http/418 chyba, vesmes pri preview (desktop/firefox). Na mobilu jsem vcera obcas bojoval s tim, ze pokus o prihlaseni hazel prozmenu 403 (taky firefox), ale kdyz jsem kliknul na odkazy na kluby ve vsudypritomnem zahlavi, tak jsem byl normalne prihlasenej. Predpokladam ze pujde o nejakou ptakovinu :-)
    FATBOZZ
    FATBOZZ --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Nyxdroid neni v play hodne dlouho, link je v klubu nyxdroid, ale zatim nefunguje s novym API, snad casem Fyx od @LUCIEN nebo jestli neco vyda @NYX, buhvi
    PES
    PES --- ---
    S_V_E_T_Y_L_K_O: Jedině záloha APK, ale i kdyby v GooglePlay byla, tak by stejně byla k ničemu (bez předělání na nové API)...
    S_V_E_T_Y_L_K_O
    S_V_E_T_Y_L_K_O --- ---
    omlouvám se, ale mobilní aplikace nyxdroid nefunguje a po odinstalaci jsem ji v google play nenašla. Poradíte? :)
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Nevim, nejakej glitch... uz zuluu zase nevidim, sorry, cert vi, jak se to povedlo...
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    NYX: jo, autorizace pres klic, podle navodu na svuj, tenhle, ucet
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam