• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    PES
    PES --- ---
    NYX: No to jistě, protože ta už je na Chromiu (ale je už "čínská" :-/ , takže Vivaldi)... No kdyby náhodou někdy vyšel čas "fixnout" to, potěšilo by...
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Opravim
    KASTA
    KASTA --- ---
    NYX: Opera 36.0.2130.80

    měl bych si koupit novej notebook, já vím :)

    p.s. teď koukám, že mi nefunguje další věc . když jsem v diskusi a někdo přidá příspěvek, objeví se ikonka a barevný pruh nahoře - dřív jsem na něj kliknul a příspěvek se zobrazil, teď to nejde, musím dát normálně refresh
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: ted premyslim, co presne myslis tim blokovanim
    NYX
    NYX --- ---
    KASTA: a jaky prohlizec? Presna verze pokud mozno?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Koukám, že u vlastního příspěvku se zobrazuje, ale u cizích ne.

    KASTA
    KASTA --- ---
    NYX: levým na obrázek se nestane nic, levým na id vedle obrázku skočím na jeho profil
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: divne, ted tu na to koukam :-)
    NYX
    NYX --- ---
    PES: V novejsi verzi Opery by to melo fungovat v poradku.
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NYX: No a to zaškrtnutí příspěvku mi v diskusích právě chybí. V poště to políčko ale vidím.
    NYX
    NYX --- ---
    KASTA: A kdyz kliknes levym?
    KASTA
    KASTA --- ---
    NYX: je to to standartní windows menu (uložit obrázek jako... ap) . ale musím teda dodat že jedu pořád ještě na windows vista :) na androidu jsem to ještě nezkoušel
    NYX
    NYX --- ---
    KASTA: Tohle by melo normalne fungovat dal. Jak vypada to menu na ikonce?
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Zaskrtnuti prispevku ukaze zbytek akci u prispevku
    PES
    PES --- ---
    Vím, že to bude "outdated" a "deprecated" verze prohlížeče, ale cvičně z Opera 12.xx nefunguje nic z hodnocení příspěvků ("palečky"), přidávání do upomínek, mazání atd. A nedají se ani zobrazit nově přidané příspěvky co se objevily během přítomnosti v klubu (jasně, nejspíš nějaké nekompatibilní přidávání on-click funkcí k prvkům v JavaScriptu... nejspíš problém v tom L(Se).forEach )
    KASTA
    KASTA --- ---
    ahoj, jak se to teď dělá, když chcete odpovědět na něčí příspěvek? dřív jsem kliknul pravým tlačítkem na ikonku nebo na jméno a rozbalila se mi možnost "odpovědět", ale teď mi to nefunguje
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Na mobilu (na výšku) mi citelně chybí možnost získat odkaz na konkrétní příspěvek.
    DARK_SAVANT
    DARK_SAVANT --- ---
    NYX: ok, da se teda historie vypnout?

    a co ty mobilni telefony? tam mi to prijde rozbity teda jeste vic.. (nemluvim o appkach, ale o webu z telefonu)
    HARALD
    HARALD --- ---
    HARALD: V ostatních klubech pluska minuska zdá se fungují.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam