• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    MONROE
    MONROE --- ---
    NYX: Porad to chybny heslo i po x vycisteni cashu. :/
    NYX
    NYX --- ---
    MONROE: A jakou chybu to hlasi? Pripadne zkus popsat krok za krokem do posty.
    MONROE
    MONROE --- ---
    Ahoj, stale se neprihlasim z prohlizecu na mobilu.
    Opet vycisteno. :/
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: ne, byly určitě přesunuté. Občas jsem vlezl do sledovaných, rychle scrolloval dolů a nemohl tu diskuzi najít, protože jsem v ní měl odpověď a byla nahoře, což jsem při to okamžitém scrollování přehlédnul
    NYX
    NYX --- ---
    JVMLOK: Dal jsem tam 100ms at to neskace kdyz clovek jen projizdi mysi po obrazovce. Kdyztak muzu upravit.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Aha. Ok. Vidim tu bezmala 500 novych zprav. Vsechno nectu ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    KOC256: Ano. A nekteri jini tu psali, ze jim to fungovalo na soubory z disku.
    QWWERTY
    QWWERTY --- ---
    NYX: obrazky ze schranky chodi a soubory z disku chodi pres drag&drop ...za me dobry, diky :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    Ne z disku. Ale z aplikace vystrizky. Psal jsem uz vcera. Udelam vystrizek dam ctrl+c (dle nastaveni udela aplikace sama) v textarea dam ctrl+v a nefunguje. Drive fungovalo. Abych nemusel ukladat soubor, ale mel ho jen v pameti.
    NYX
    NYX --- ---
    Se koukam budu muset podivat :)
    KOC256
    KOC256 --- ---
    TOOMIX:
    Zkopirovane ne? Tedy byly jak nahore, tak dole.
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Jistě to dalo spoustu práce a nevim, jestli se vám/ti někde dostalo aspoň trochu nějaký pochvaly (o kritice nepochybuju), takže tady je. Sorry za styl, mám kocovinu jako hovado.
    Jóóóóó, všechno fachá a vypadá to jakože bomba, cheers! :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Funguje!

    CAIDEL
    CAIDEL --- ---
    NYX: Myslím, že těch je ale podstatně míň. Nevím teda navíc jak kdo tu horní lištu používá, ale za mě jsou tam i položky na které neklikám vlastně nikdy, pak položky na které kliknu třeba jednou týdně, jednou denně - a sledované jsou jediná položka na kterou klikám vlastně pořád, v desítkách kliků za hodinu (každý návrat z konkrétního klubu do seznamu), takže tam je jakákoli změna nejcitlivější.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak zkousim pastovat obrazek ze schranky. A vypada to, ze to funguje. Ale soubor z disku nabrany pres Ctrl+V fakt netusim...at delam co delam, nefunguje to.

    AETHER
    AETHER --- ---
    HARALD: Mám to stejně.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: přesunuté, jakmile jsem tam vlezl a "přečetl si to" a vrátil se pak na sledované, tak už byla normálně zpátky ve své kategorii
    NYX
    NYX --- ---
    Jen premyslim...byly tam nahore zkopirovane nebo presunute z tech puvodnich skupin?
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Ne, tohle jsem nejak zapomnel dodelat. Uz je to v prioritizacnim klubu nahlasene :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Ony se už kluby, kde mám odpověď, nezobrazují ve sledovaných nahoře, odkud pak při prokliku zase zmizí? Mám odpověď v diskuzi, ale musim si k té diskuzi doscrollovat, takže o té odpovědi "na první pohled do sledovaných nevím"

    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: jasne, nepodpora .. by default je to blokovane :)
    Pracuju na rozsireni pro chromium based browsery. Da se to obejit na strane klienta nebo proxy, ale skoro mi prijde ze na verejnem api endpointu nic nebrani posilani tech hlavicek
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam