• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Tak zkousim pastovat obrazek ze schranky. A vypada to, ze to funguje. Ale soubor z disku nabrany pres Ctrl+V fakt netusim...at delam co delam, nefunguje to.

    AETHER
    AETHER --- ---
    HARALD: Mám to stejně.
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    NYX: přesunuté, jakmile jsem tam vlezl a "přečetl si to" a vrátil se pak na sledované, tak už byla normálně zpátky ve své kategorii
    NYX
    NYX --- ---
    Jen premyslim...byly tam nahore zkopirovane nebo presunute z tech puvodnich skupin?
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Ne, tohle jsem nejak zapomnel dodelat. Uz je to v prioritizacnim klubu nahlasene :)
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Ony se už kluby, kde mám odpověď, nezobrazují ve sledovaných nahoře, odkud pak při prokliku zase zmizí? Mám odpověď v diskuzi, ale musim si k té diskuzi doscrollovat, takže o té odpovědi "na první pohled do sledovaných nevím"

    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: jasne, nepodpora .. by default je to blokovane :)
    Pracuju na rozsireni pro chromium based browsery. Da se to obejit na strane klienta nebo proxy, ale skoro mi prijde ze na verejnem api endpointu nic nebrani posilani tech hlavicek
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: Jo takhle. Me matlo to blokovani, tohle je spis ne-podpora. Tohle bych musel doimplementovat. Proc to potrebujes?
    B3DA
    B3DA --- ---
    NYX: pod /api bych cekal ze budes posilat
    Access-Control-Allow-Origin: *
    ale neposilas, browsery s tim maji problem:
    Access to fetch at 'https://nyx.cz/api/bookmarks/history' from origin 'http://localhost:63342' has been blocked by CORS policy: Response to preflight request doesn't pass access control check: No 'Access-Control-Allow-Origin' header is present on the requested resource. ...
    NYX
    NYX --- ---
    PES: Jako az nebudu mit fakt nic lepsiho na praci. Ale co si vzpominam, kvuli Opere (mozna starsim verzim) bylo na starem Nyxu plno hnusnych ohacku...to tam fakt nechci davat zpet.
    PES
    PES --- ---
    NYX: No to jistě, protože ta už je na Chromiu (ale je už "čínská" :-/ , takže Vivaldi)... No kdyby náhodou někdy vyšel čas "fixnout" to, potěšilo by...
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: Opravim
    KASTA
    KASTA --- ---
    NYX: Opera 36.0.2130.80

    měl bych si koupit novej notebook, já vím :)

    p.s. teď koukám, že mi nefunguje další věc . když jsem v diskusi a někdo přidá příspěvek, objeví se ikonka a barevný pruh nahoře - dřív jsem na něj kliknul a příspěvek se zobrazil, teď to nejde, musím dát normálně refresh
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    NYX
    NYX --- ---
    B3DA: ted premyslim, co presne myslis tim blokovanim
    NYX
    NYX --- ---
    KASTA: a jaky prohlizec? Presna verze pokud mozno?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    Koukám, že u vlastního příspěvku se zobrazuje, ale u cizích ne.

    KASTA
    KASTA --- ---
    NYX: levým na obrázek se nestane nic, levým na id vedle obrázku skočím na jeho profil
    NYX
    NYX --- ---
    SPIKE411: divne, ted tu na to koukam :-)
    NYX
    NYX --- ---
    PES: V novejsi verzi Opery by to melo fungovat v poradku.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam