• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SEVEN: Prémiovku mám, ale netuším, jestli neprémiovkám něco přibylo. Ale předpokládám, že by to NYX napsal...

    Lišta je možná stejně široká. Ale ty tlačítka jsou asi jinak naposouváný na dýlku. Už jsem tu psala, že jsem sledovaný měla pod jinou prohlížečovou záložkou než teď (Velmi vědecký přístup meření, vím :D). :)
    Nicméně asi si budem muset zvyknout. :))
    SEVEN
    SEVEN --- ---
    KOVOVAMINCE: To si nemyslím. Za prvé je na tvým screenshotu lišta takřka stejně široká. A za druhé já to okno s nyxem nemívám fullscreen, bývá na monitoru umístěný různě. Takže nemůžu mít naučený konkrétní souřadnice, určitě to bylo "druhé zprava".
    Ale spíš mě napadá - nemáš prémiovku? Protože mám pocit, že mi v profilu přibyly nějaký funkce, který jsem tam dřív neměla - zobrazit, kdo mi dal mínus, např. A na tlačítko "historie" si taky nepamatuju, že by tam vůbec bylo. Tak jestli teď v testovacím režimu nemáme třeba všichni prémiový funkce, nebo aspoň některý.
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: Ja zvedl vahu nazvu asi na petinasobek puvodni...holt to ma v nazvu moc diskuzi. Pak muzu jeste dat vahu pozici od zacatku apod. Ale to bude vetsi ladeni.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NYX: to je dobře, jen si tam znovu připiš toto ATOMIKS
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    fakt je lotreba prodit to tlacitko historie a sledovane v horni liste, nechci byt sprostej, ale nasere me to pokazdy, kdyz kliknu vedle - a tipuju, ze vetsina ostatnich lidi to tu ma podobne.

    fak je to dulezitejsi, nez vsechny ty zatim nahlasene chyby v panelu vyse, to je jako kdybys prohodil pedal plynu a brzdy v aute.
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: Protoze jsem opravoval a mazal :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    v [nyx :: prioritizace chyb] zmizely dnešní příspěvky po 8:40 .o)
    NYX
    NYX --- ---
    OVERDRIVE: povazuji to za vysledek [NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu]

    Kdyby nastalo znova, dej vedet :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #bug

    pri reply nekomu se stava, ze to spadne do 404 + nasleduje to, ze jsem odhlaseny. pritom to neni timeoutem, pac treba pred minutou jsem delal neco jineho.
    bohuzel jsem si neschoval link, ktery v ten moement nastal, az se to stane znova, odkazu na tenhle prispevek
    NYX
    NYX --- ---
    Pokud to nekoho ted vykoplo, tak se omlouvam, nahodil jsem ten redirect www.nyx.cz -> nyx.cz
    NYX
    NYX --- ---
    GEGI: Ne, myslime to nahore vpravo.
    GEGI
    GEGI --- ---
    Me hamburger menu na hledani nefunguje, nebo klikam blbe. Myslite tim to dolni pod psanim prospevku (pod odeslat)? Pouzivam to na mobilu dost, tak bych se primlouvala. Klidne jako tlacitko s lupou v miste, ktere tam jeste je. I kdyz pokud to ma delat to hamburger menu, je to asi zbytecne.

    NYX
    NYX --- ---
    GILHAD: Ta 403 by mela byt vyresena. Neslo submitnout login pokud uz byl v danem prohlizeci clovek prihlaseny. Jinak trochu podezrivam hopsani mezi domenami, kdy mohou kolidovat cookies. Coz vyresim redirectem z www.nyx.cz -> nyx.cz
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NYX: Myslim, ze je to to same, co jsem hlasil tady GILHAD:
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TUILE: Bylo to rovnou, nejmene na mem mobilu.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: v minuly verzi to taky bylo az po rozkliknuti tri tecek
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Slo by udelat vypinaci to zvyraznovani prispevku podle palecku? V aktivnejsich klubech jako Ustav, kde se hodne paleckuje, je to jak scrollovat pres duhu
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: Ne, leda by si to tam clovek nacpal pres nejake greasemonkey apod. Stejne za posledni roky zadne nevznikaly pokud vim.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    custom css skiny ted uz nejsou mozne, je to tak? dik
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    ATOMIKS: existují mobilní weby, které zvětšovat nejdou, napadá mě třeba https://9gag.com
    nicméně samozřejmě rozhodnutí o tom, zda to půjde či ne je na vývojáři konkrétního webu
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam