• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    Uz vim!

    KOC256
    KOC256 --- ---
    KEJML:
    NYX:
    Dej tam "probíhá aktualizace aplikace", jak jsem psal, a bude to všem jasné... ;-)
    NYX
    NYX --- ---
    GREATDRAKE: Kazda drobna oprava se musi nasadit a aplikace restartovat. Bohuzel to nemam uplne bezvypadkove, ale je tam tak 2-3s okno, kdy to neodpovida.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    NYX: pokud je to záměr pak prosím opravdu lepší popis.
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KEJML: Ano, co jsem se tak naposledy všiml nový nyx byl již před nějakou dobou nainstalován a nastartován. Tzn. popis neodpovídá realitě.
    NYX
    NYX --- ---
    Asi tam dam radsi gif :-)

    KEJML
    KEJML --- ---
    GREATDRAKE: A ten text pod číslem 418 vidíš? :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Náhodně na mne občas vypadne chyba 418 ( tak 2-3 denně), reload to vždy opraví.

    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    TARMAQ: Za tohle se rozhodně přimlouvám jako TOP prioritu. Nevidím valného smyslu degradaci funkcionality dřívější verze. To je jako, kdyby mi po updatu hry zmizela půlka questů.
    BURKHAR
    BURKHAR --- ---
    Dala by se vypnout ta otravná lištička "Vítejte na novém Nyxu"? Vpravo křížek a už to nezobrazovat.

    Také bych ocenil v nastavení možnost vypnutí notifikací o tom, že jsem odeslal příspěvek. To snad přeci vim, že jsem ho odeslal, proč by mi to měl systém ještě říkat? Jenom to otravuje.
    NYX
    NYX --- ---
    STENNY: Ted jednou to mozna nekoho vykoplo kvuli presmerovani www.nyx.cz -> nyx.cz. Jinak zkus smazat cookies a prihlasit se znova. Pak uz me toho moc nenapada.
    STENNY
    STENNY --- ---
    Na mobilu (bez appky, Brave) i počítači (Firefox) jsem z Nyxu v náhodných intervalech automaticky odhlašován, ačkoliv při přihlášení zaškrtnu "pamatuj si mě."
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: No ted opravim chyby, pak si odpocinu a pak uvidime :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: a kdyz uz mas moderni streva, neuvazujes i o nejaky moznosti customizace uzivatekskyho rozhrani jako dalsi krok nebo moznost csska opet nebo... ?
    NOXIUS
    NOXIUS --- ---
    RSS nefunguje.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TUILE: GEGI: NYX: Ja jsem myslel tez to hledani podle uzivatele a textu v jeho prispevku pod textarea s "psanim noveho prispevku" v boardu.

    Viz muj screenshot ze stareho Nyxu

    Omlouvam se za nejednoznacnost.

    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: super prace!
    NYA
    NYA --- ---
    Ahoj Nyxi, přestalo fungovat zmešování fotek přes img sc="url" width="číslo" .
    To byla funkce, kterou jsem dost často používala.

    A díky moc za celej Nyx a co všechno pro něj děláš!
    NYX
    NYX --- ---
    ARANIUS: Updatni si ze storu, pred chvili mi schvalili opravu.
    ARANIUS
    ARANIUS --- ---
    V mobilnej iOS aplikacii Nyx pri pozerani na zoznam ludi, kto dal palcek nahor, tak sa nerozlisuje medzi novymi a starymi "palcekami"...

    V starej verzii Nyx na iOS sa zobrazoval inac pofarbeny zoznam ludi, ktori to certvo opalcekovali od tych, ktori tomu dali palec hore uz davno...

    Prkotina, ale potesilo by to keby to fungovalo rovnako...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam