• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TUILE
    TUILE --- ---
    LAUNCHER: aha, ja myslela to horni hledan (tedy ne v ramci diskuze, ale v ramci nyxu).

    v tom pripade jsem zmatena a ted nevim, o kterym hledani se hlasuje a diskutuje :)
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    NAVARA: nope, na Nyx jen přes mobil (android)
    FAIRIELLA: děkuji .)
    Bude fungovat to zoomovani prstama na stránce pro android?
    A tento #bug se děje při vyhledávání jen mě? Android, Chrome, pouze fce vyhledat

    SEVEN
    SEVEN --- ---
    KOVOVAMINCE: To si nemyslím. Za prvé je na tvým screenshotu lišta takřka stejně široká. A za druhé já to okno s nyxem nemívám fullscreen, bývá na monitoru umístěný různě. Takže nemůžu mít naučený konkrétní souřadnice, určitě to bylo "druhé zprava".
    Ale spíš mě napadá - nemáš prémiovku? Protože mám pocit, že mi v profilu přibyly nějaký funkce, který jsem tam dřív neměla - zobrazit, kdo mi dal mínus, např. A na tlačítko "historie" si taky nepamatuju, že by tam vůbec bylo. Tak jestli teď v testovacím režimu nemáme třeba všichni prémiový funkce, nebo aspoň některý.
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: Ja zvedl vahu nazvu asi na petinasobek puvodni...holt to ma v nazvu moc diskuzi. Pak muzu jeste dat vahu pozici od zacatku apod. Ale to bude vetsi ladeni.
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    NYX: to je dobře, jen si tam znovu připiš toto ATOMIKS
    MICHIGAN
    MICHIGAN --- ---
    fakt je lotreba prodit to tlacitko historie a sledovane v horni liste, nechci byt sprostej, ale nasere me to pokazdy, kdyz kliknu vedle - a tipuju, ze vetsina ostatnich lidi to tu ma podobne.

    fak je to dulezitejsi, nez vsechny ty zatim nahlasene chyby v panelu vyse, to je jako kdybys prohodil pedal plynu a brzdy v aute.
    NYX
    NYX --- ---
    ATOMIKS: Protoze jsem opravoval a mazal :)
    ATOMIKS
    ATOMIKS --- ---
    v [nyx :: prioritizace chyb] zmizely dnešní příspěvky po 8:40 .o)
    NYX
    NYX --- ---
    OVERDRIVE: povazuji to za vysledek [NYX @ nyx :: pripominky uzivatelu]

    Kdyby nastalo znova, dej vedet :)
    OVERDRIVE
    OVERDRIVE --- ---
    #bug

    pri reply nekomu se stava, ze to spadne do 404 + nasleduje to, ze jsem odhlaseny. pritom to neni timeoutem, pac treba pred minutou jsem delal neco jineho.
    bohuzel jsem si neschoval link, ktery v ten moement nastal, az se to stane znova, odkazu na tenhle prispevek
    NYX
    NYX --- ---
    Pokud to nekoho ted vykoplo, tak se omlouvam, nahodil jsem ten redirect www.nyx.cz -> nyx.cz
    NYX
    NYX --- ---
    GEGI: Ne, myslime to nahore vpravo.
    GEGI
    GEGI --- ---
    Me hamburger menu na hledani nefunguje, nebo klikam blbe. Myslite tim to dolni pod psanim prospevku (pod odeslat)? Pouzivam to na mobilu dost, tak bych se primlouvala. Klidne jako tlacitko s lupou v miste, ktere tam jeste je. I kdyz pokud to ma delat to hamburger menu, je to asi zbytecne.

    NYX
    NYX --- ---
    GILHAD: Ta 403 by mela byt vyresena. Neslo submitnout login pokud uz byl v danem prohlizeci clovek prihlaseny. Jinak trochu podezrivam hopsani mezi domenami, kdy mohou kolidovat cookies. Coz vyresim redirectem z www.nyx.cz -> nyx.cz
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NYX: Myslim, ze je to to same, co jsem hlasil tady GILHAD:
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    TUILE: Bylo to rovnou, nejmene na mem mobilu.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: v minuly verzi to taky bylo az po rozkliknuti tri tecek
    PJOTRIK
    PJOTRIK --- ---
    Slo by udelat vypinaci to zvyraznovani prispevku podle palecku? V aktivnejsich klubech jako Ustav, kde se hodne paleckuje, je to jak scrollovat pres duhu
    NYX
    NYX --- ---
    STEMBUS: Ne, leda by si to tam clovek nacpal pres nejake greasemonkey apod. Stejne za posledni roky zadne nevznikaly pokud vim.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam