• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    KOVOVAMINCE
    KOVOVAMINCE --- ---
    SLASH: Já blok nepoužila nikdy, podle tvojí logiky by ho tedy měli zrušit úplně. Akorát zabírá místo, že jo...
    SLASH
    SLASH --- ---
    AETHER: U mna je Notepad asi 2ha najcastejsie vyuzivana polozka menu po Bookmarks... (ani sa nepametam kedy som pouzil market, events, history, latst) takze z hladiska usability je to pre mna osobne velmi nastastne riesenie davat to do nejakej obskurnej sekcie v profile. Just saying..
    AETHER
    AETHER --- ---
    SLASH: najdeš ho ve svém profilu (osobní)
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    AETHER: dík, bez tehke znalosti se skutečně blbě zjišťuje, jestli už se někdo ptal...
    SLASH
    SLASH --- ---
    Uplne chybi link na Notepad v hornom menu?
    AETHER
    AETHER --- ---
    DIGITALIS: klikni na hamburger menu nebo otoč telefon
    DIGITALIS
    DIGITALIS --- ---
    Filtr příspěvků v diskuzi v rámci mobilního zobrazení chybí jenom mně?
    NYX
    NYX --- ---
    KAREN: Dusledek migrace, kdy se za sebe naskladaly prispevky z diskuzi, udalosti a inzeratu. S radi se podle cisla prispevku, ne casu. Takze tenhle problem casem vysumi.
    KAREN
    KAREN --- ---
    Čim to, že při vyhledávání příspěvků konkrétního ID mi vyjede seznam plnej starejch, nechronologicky řazenejch příspěvků a chybí tam příspěvky z posledních pár let? Možná se to už řeší, nedaří se mi to vyfiltrovat...
    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NAVARA: nebo aspoň do záhlaví; už jsem to psal včera [KOMPAS @ nyx :: pripominky uzivatelu]
    MCZ
    MCZ --- ---
    NYX: Chtěl jsem jen říct, že i když obecně preferuju moderněji vypadající stránky/aplikace, nějakým způsobem mi ten oldschool vzhled k Nyxu sedí. Je to snad jediný "zelený" web, který se mi líbí. Jen to nové výchozí téma na nepřihlášené verzi vypadá trochu nezdravě bledě.
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    AETHER: tak to že existovaly custom skiny taky 2/3 lidí nevěděli a všichni žili v symbioze :) takže já to myslím spíš jen jako možnost, než nutnost :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Chtělo by to nějaký trigger s automatickou odpovědí do pošty :)

    "nyxdroid" = "neni a nebude"
    "zeleny", "modry", "vyblite" = "osobni - nastaveni - vzhled"
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    NYX: To si stěžuje, že je to přehledné, vejde se dost infa na plochu a nemá to moderní zrůdnosti s centimetry prázdného místa mezi vším? :)
    AETHER
    AETHER --- ---
    STEMBUS: to si koupím popcorn... když vidím, jaký shitstorm tu způsobilo přidání tlačítka historie těm, co ho doteď měli vypnuté...
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    NYX: no ale má tak trochu pravu předsedo! :) tak už abys měl po tom odpočinku :)
    NYX
    NYX --- ---
    TOOMIX: Grafika jak z roku 2005, to je posun aspon o deset let dopredu!

    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Hehe

    Nyx má novou verzi webu - Lupa.cz
    https://www.lupa.cz/aktuality/nyx-ma-novou-verzi-webu/
    NYX
    NYX --- ---
    NARVIK: !!! diky :-)
    NARVIK
    NARVIK --- ---
    NYX: Android Firefox 87 - taky se mi to deje, a zda se mi, ze pokud je nyx otevren jinak nez odkazem uvnitr nyxu (tj zadanim url nebo bookmarkem), neposle se session cookie, takze se to tvari jako odhlasene. Asi je to SameSite: Strict + bug ve ff. Diky tomu se nyx "odhlasuje" i pri kliknuti na odkaz na nyx z jine stranky, to uz nejenom na Androidu a Firefox.

    2) bylo by super, kdyby fungoval i na mobilni verzi zoom dvema prsty. na dektop verzi to funguje.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam