• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    JAMILLOS
    JAMILLOS --- ---
    Zmizelo to "skocit na posledni", proc?
    Na tabletu nejde zoom.
    Diky.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    V poště se obrázky neotevírají v žádném JS boxu (prohlížeči). Asi by to bylo lepší než na hulváta je otevírat v prohlížeči samotném...
    NYX
    NYX --- ---
    NECROMAN: Tak to byla jen chybna konfigurace, zustal mi tam ten www.nyx.cz cert jako default pro cely server. Ted uz se posila jen nyx.cz, cimz by to melo byt vyresene.
    ESTEN
    ESTEN --- ---
    NYX: dik, myslim ze je to velky krok vpred. A krome toho dik za zobrazovani +-0 kdyz jsou plusy a minusy vyrovnany. A za zachovani moznosti mit historii v hlavnim menu, i kdyz je to ted podle vseho moznost jedina :)

    Samy pozitiva.
    NYX
    NYX --- ---
    PES: Nemeril jsem to, ale necekal bych tam zadny zasadni problem.
    PES
    PES --- ---
    NYX: Takže to není vlivem nějakých negativních dopadů na DB server při filtrování DI?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    NYX: dekuji
    NYX
    NYX --- ---
    PES: Uvidime. Hledam nejaky kompromis mezi eliminaci zbytecnych hadek a rozbijenim diskuzi.
    PES
    PES --- ---
    NYX: A není to trochu málo, Antone Pavloviči?
    PES
    PES --- ---
    PALEONTOLOG: To je pro ty, kteří to nemohou vydržet, než se NYX dostane k takovým prkotinám přes všechny ty závažnější věci v seznamu :-)
    NYX
    NYX --- ---
    VON_GILOTINE: Myslim, ze 10 lidi jsem tam nastavil
    NYX
    NYX --- ---
    Ja ten zoom casem otestuji a pripadne povolim.
    PALEONTOLOG
    PALEONTOLOG --- ---
    PES: dobra rada, jen se pravdepodobne budou podobny otazky z casu na cas objevovat. Tak jestli neni jednodussi to webem rovnou povolit?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Kolik,ze je ten limit lidi v DI-?
    Nebo se nic nezměnilo?

    Pribyla moznost banu na ip adresu? Nebo se dal jede ze nekteri muzou mit fejky a jini ne?
    KULA
    KULA --- ---
    PES: mobilní verze na telefonu/tabletu, v oldassnyxu, umožnovala pitch to zoom, což bylo skvělé na prohlížení hires fotek. Prostě jsi si ji zvětšil přímo v diskuzi. Teď to nejde, mobilní web už nejde "zoomovat". A teď mi došlo co mi doporučuješ :
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    PES: děkuju!!!!! <3
    PES
    PES --- ---
    KULA: Nevím přesně jaké přiblížení Vám chybí, ale Chromajzl má takovou věc v Nastavení - Usnadnění - Vynutit aktivaci přiblížení.
    KULA
    KULA --- ---
    CHEESS: Říkáš to přesně, žádná odpověď ještě nepřišla. Návrh přepnout si na nemobilní verzi webu je mimo realitu. Potom tu ještě poletuje komentář, že je na rozhodnutí autora, jestli to umožní nebo ne v rámci mobilní verze.
    Jestli mě něco chybí, je to ten právě pitch to zoom, udělat to gesto na prázdno bolí víc než tlačítko historie.
    BLULAJTA
    BLULAJTA --- ---
    CHEESS: Odpověď zatím není myslím...
    CHEESS
    CHEESS --- ---
    BLULAJTA: prosím, přehlédla jsem na tento problém odpověď, nebo se to zatím jen neřeší? Je to věc, která mě trápí hodně, vyskytla se tu už od několika uživatelů a zatím jsem si nevšimla, že by na to Nyx reagoval. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam