• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NYX: Ano, presne tak, podobne jako to je treba na Okoun.cz
    napriklad mam:

    Dráčkův fantastickej koutek 2555 NEW <- B)
    ^ A)

    A) klik sem ukaze se poslednich 100 (plna stranka) neprectenych (a kdyz to zavru, tak je cela diskuze prectena, jako dosud, kdyz klikam na predchozich 100, tak to 25. kldiknuti dojdu na stranku z pulky cervenou, z pulky cernou a dosetl jsem nedostene, jako dosud)
    b) klik sem, skocim na stranku, kde bude (asi tak nekde dole) nejstarsi neprecteny prispevek, celkem rekneme 100 na stranku, kdyz odejdu, tak se to cislo z 2555 NEW zmeni na 2455 NEW a priste si zase takhle par stranek prectu a po tydnu ci mesici dozenu skluz

    Ty cervene novyky stejne zatim klikaci nejsou, tak by treba mohly byt. A kdyby to melo usnadnit nejak vyrazne praci, tak klidne na stranku, [26xx] kde je 55 novych a zbytek stare, nebo cokoli
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Uz by se to snad nemuselo dit :)
    NYX
    NYX --- ---
    GILHAD: Takze chces neco jako skok o ty stovky prispevku zpet idealne? Rovnou z bookmarku?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Já bych se připoměl se skokem na první (=nejstarsi) nepřečtený příspěvek v diskuzi i na PC (na mobilech se to resilo uz davno) - prece jen mam diskuze, kde pocty neprectenych jdou do stovek a nezvladam odcitat cele, ale po strankach postupne bych to dal ...
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: S tou historii uz tusim jak to vyresit.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Poznamenam si.
    JIMX
    JIMX --- ---
    NAVARA: já ale mám premiovku ... a měl jsem i před aktualizací ... teda myslím ... :-)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: tohle je zatim bez reakce TARMAQ. Bylo to tak i pred tim? Podle me je ta interaktivnost tech ikonek nezadouci a navic v mobilu, kde klikas do toho pruhu prstem, se do mezery mezi ikonkama fakt blbe trefuje..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JIMX: neměnilo, jen se prémiová featura zpřístupnila i plebsu
    MATT
    MATT --- ---
    TILIO: muzes dat mezeru pred zavorku, je to osklivy, ale funguje to ;)
    JIMX
    JIMX --- ---
    neměnilo se nějak pořadí položek v horním menu ... furt teď automaticky klikám na historie místo na sledované?
    MATT
    MATT --- ---
    NYX: taky jsem ted chtel vlozit img src="" width="800", aby to nebylo velky a vysledek: [MATT @ GIF - MOC PĚKNÝ JEDEN GIF V JEDNOM PŘÍSPĚVKU JAKO, s popiskama, bando líná! - MOC PĚKNÝ JEDEN DŽIF V JEDNOM PŘÍSPĚVKU JAKO, s popiskama, bando líná!] to je asi muj hlavni usecase na kterej ses tu ptal..
    KOC256
    KOC256 --- ---
    NYX:
    krom wiki je to spise ale anomalie. zkusit trochu heuristiky i kdyz to bude mysticstejsi...
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Neda, zavorky se mohou v url vyskytovat a treba wikipedia je intenzivne pouziva :-/
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TILIO: Bude tam i klient pro android, jen se to ještě nepřejmenovalo
    VACA
    VACA --- ---
    VACA: *pardon, řiká se tomu "upomínky". Každopádně, načítat 1117 upomínek s obrázky etc., v jednom okně, napříč všema diskuzema je takové, chm...
    VACA
    VACA --- ---
    Ahoj, když jsem to zkoušel před lety, nebyl pro to prostor. A tak to zkusím teď jestli by něco takového nešlo udělat v rámci revitalizace nyxu:)
    A sice: Záložky, bylo by opravdu super praktické a použitelné když by se v záhlaví diskuze ukázal počet záložek v konkrétním vláknů.
    Tak jako to funguje např v poště.

    Mít záložky pouze na rozcestníku diskuzí, je trochu nepraktické, je to strašnej guláš, nedá se v tom pořádně vyhledávat, a když na to kliknu začne se mi načítat třeba tisíc přízpevků v jednom okně, páte přez deváté..

    Zobrazovat záložky v diskuzích, prosím. Prosím pěkně:)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    Dvě UX drobnosti (pardon jestli existují a jen ji přehlížím) k poště, jestli by šlo.
    - přidat někam viditelně jak stará je nejstarší pošta (tj. od kdy už je třeba hledat v zálohách)
    - dát link na soubory záloh přímo k tomuto údaji.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SABRIEL13: Rozbíjí to diskuze. Normální ignore máš pořád neomezené, tj. stačí to probrat na skutečné stalkery a ty, co jen nechceš z nějakého důvodu vidět
    NYX
    NYX --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam