• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NYX
    NYX --- ---
    RUDIE: Dodelano.
    NYX
    NYX --- ---
    LUCIEN: Tohle se mi nedari reprodukovat :-/
    NYX
    NYX --- ---
    KOMPAS: Asi bych potreboval presnou ukazku toho co tam davas.
    NYX
    NYX --- ---
    Tak dodelano

    Stahovani starych zaloh
    Obrazovka pro nepristupne diskuze (majitel/spoluspravci, moznost odebrat z bookmarku/historie a jak dlouho bude trvat pripadny ban)
    Opraveny stare prilohy, ktere neslo stahovat
    Opraveno - [KOMPAS @ nyx :: pripominky uzivatelu] - uz clovek dostane stejnou verzi i bez reloadu. Tim samym trpelo nacitani novych prispevku v diskuzi.
    A nejake dalsi drobnosti...

    KOTENCE: Pokud jdes do siskuze pres konkretni prispevek, do historie se nedostane (krome situace, kdy jsi v ni nikdy nebyla).
    KOTENCE
    KOTENCE --- ---
    Je někde seznam reportovanych chyb? Tohle už si někdo určitě vsiml, ale neumím si to rozumně vyfiltrovat, tak pro jistotu:

    Když jdu do diskuze z posledních (ikonka blesk), tak potom tu diskuzi nemám v historii.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    tagy (nebo jejich kombinace) <code> a <pre> uz nemaj zvyraznovani syntaxe a na mobilu by mozna bylo fajn, kdyby se s nima dalo swipovat? aktualne pres overflow hidden proste neni videt jejich konec a nic s tim neudelas

    QUIP
    QUIP --- ---
    NYX: Nemel by byt zas takovy problem zjistit, jestli je oteviraci zavorka pred odkazem a pak ani tu zaverecnou nebrat jako soucast linku, ne?
    SPIKE411
    SPIKE411 --- ---
    [FRK_R23 @ Věci Veřejné - Kdo blokuje Sputnik, je zodpovědný za mrtvé]

    Možná blbý MIME type u toho vloženého obrázku? Dám otevřít na novém panelu (Chrome na Windows 10) a rovnou se mi stáhne soubor original.bin.

    Originál na tom Twitteru mi to chce uložit jako JPEG image (*.jfif).
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    NYX: Ano, presne tak, podobne jako to je treba na Okoun.cz
    napriklad mam:

    Dráčkův fantastickej koutek 2555 NEW <- B)
    ^ A)

    A) klik sem ukaze se poslednich 100 (plna stranka) neprectenych (a kdyz to zavru, tak je cela diskuze prectena, jako dosud, kdyz klikam na predchozich 100, tak to 25. kldiknuti dojdu na stranku z pulky cervenou, z pulky cernou a dosetl jsem nedostene, jako dosud)
    b) klik sem, skocim na stranku, kde bude (asi tak nekde dole) nejstarsi neprecteny prispevek, celkem rekneme 100 na stranku, kdyz odejdu, tak se to cislo z 2555 NEW zmeni na 2455 NEW a priste si zase takhle par stranek prectu a po tydnu ci mesici dozenu skluz

    Ty cervene novyky stejne zatim klikaci nejsou, tak by treba mohly byt. A kdyby to melo usnadnit nejak vyrazne praci, tak klidne na stranku, [26xx] kde je 55 novych a zbytek stare, nebo cokoli
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: Uz by se to snad nemuselo dit :)
    NYX
    NYX --- ---
    GILHAD: Takze chces neco jako skok o ty stovky prispevku zpet idealne? Rovnou z bookmarku?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    Já bych se připoměl se skokem na první (=nejstarsi) nepřečtený příspěvek v diskuzi i na PC (na mobilech se to resilo uz davno) - prece jen mam diskuze, kde pocty neprectenych jdou do stovek a nezvladam odcitat cele, ale po strankach postupne bych to dal ...
    NYX
    NYX --- ---
    TILIO: S tou historii uz tusim jak to vyresit.
    NYX
    NYX --- ---
    TARMAQ: Poznamenam si.
    JIMX
    JIMX --- ---
    NAVARA: já ale mám premiovku ... a měl jsem i před aktualizací ... teda myslím ... :-)
    TARMAQ
    TARMAQ --- ---
    NYX: tohle je zatim bez reakce TARMAQ. Bylo to tak i pred tim? Podle me je ta interaktivnost tech ikonek nezadouci a navic v mobilu, kde klikas do toho pruhu prstem, se do mezery mezi ikonkama fakt blbe trefuje..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    JIMX: neměnilo, jen se prémiová featura zpřístupnila i plebsu
    MATT
    MATT --- ---
    TILIO: muzes dat mezeru pred zavorku, je to osklivy, ale funguje to ;)
    JIMX
    JIMX --- ---
    neměnilo se nějak pořadí položek v horním menu ... furt teď automaticky klikám na historie místo na sledované?
    MATT
    MATT --- ---
    NYX: taky jsem ted chtel vlozit img src="" width="800", aby to nebylo velky a vysledek: [MATT @ GIF - MOC PĚKNÝ JEDEN GIF V JEDNOM PŘÍSPĚVKU JAKO, s popiskama, bando líná! - MOC PĚKNÝ JEDEN DŽIF V JEDNOM PŘÍSPĚVKU JAKO, s popiskama, bando líná!] to je asi muj hlavni usecase na kterej ses tu ptal..
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam