• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Co znamená ve statistkách klubu -7 nepřečtených?
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    Android, chrome.
    Kdyz natukam lajky prispevkum a pak na stejne strance tuknu na odkaz na reagovany prispevek v reakci, tak lajky zmizi
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    KOMPAS: Ten info box nabízí možnosti jako "vybrané/rozsah/vše" a pak je tam jen klasická popelnice. Zkusím to třeba někdy příště, no :)
    GREATDRAKE
    GREATDRAKE --- ---
    KOC256: na starém nyxu šlo si hrát s hledaným číslem na palce URL, jelikož to nyní nejde, přimlouval bych se též za nějaké vylepšení
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Toto mi přijde často neodpovídající...

    Bylo by krásné, kdyby to umělo vyhodnotit dynamicky stav v daném auditku ;-) a pak to mít nějak percentuálně :o)

    [Rádi jíme...]

    Třeba tu je u 15 ještě dost příspěvků ale 50 nula. Ten skok je pro toto auditko, příliš velkolepý...

    NYX
    NYX --- ---
    NAVARA: Jj, vim o tom. Opravim.
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Lol, tak po odeslání má hnědé i tady :D Náhled byl v pořádku průhledný
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    Ten obrázek má mít transparentní pozadí, ale pokud je v bloku, tak má hnědé :o



    KOMPAS
    KOMPAS --- ---
    NELLAS: nahoře je k tomu v tom zobrazení info box
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Predtim tam byla výslovně i ta možnost "smazat u příjemce", teď už je tam jen ta popelnice s alt textem smazat. Jestli to takhle ale funguje taky, tak ok, díky.
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Stejne jako minule. Klik na [neprectena] nebo jak to tam je (nebo obalku vlevo v seznamu konverzaci). Vybrat prispevky a smazat.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NYX: Jak na to? Teď už je to jedno, ale propříště...
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Stale by mela byt.
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Na novém nyxu už není možnost smazat nepřečtenou zprávu i u příjemce?
    Mimochodem, příspěvky od lidí z DI se počítají do nepřečtených?
    GILHAD
    GILHAD --- ---
    ALCATOR:
    D1RABBIT: Me oci tolik krvi neplytvaji, ale stejne mam zabookmatkovanou stranku v nyxu, neodhlasuju se a skacu rovnou na ten bookmak (a ten vede na bookmark, nevim jak se to cesky) takze od doby, co je to opraveno pristanu vzdy nyxu zelenem a uvodni login stranku v defaultnich barvach jsem uz dost dlouho nevidel.

    Kratce: neodhlasovat se + skakat rovnou dovnitr = mas svuj oblibeny skin a oci :)
    ALCATOR
    ALCATOR --- ---
    Prosím o změnu/umožnění změny grafického vzhledu (zejména tedy barev) na úvodní stránce PŘED přihlášením.
    Ta barevná kombinace je brutální, vždycky mám pocit, že mi odešla jedna složka barev na monitoru :-)
    VON_GILOTINE
    VON_GILOTINE --- ---
    ne kazdou diskuzi chces mit ve sledovanych
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    KOC256: jo, ale jen na diskuze, ktery nesleduju a vlezu tam jednou za cas, nafiltruju vsech o s vic nez 15+ a kocham se, treba Bulvarni nora
    HOWKING
    HOWKING --- ---
    KOC256: Já v podstatě výhradně. :) Utřepal se mi tam automaticky seznam auditek, co mě zajímají. V podstatě druhé automatické oblíbené. Co se mi nelíbí, to z historie odstraním a jede se dál.
    KOC256
    KOC256 --- ---
    Historii nekdo pouziva? Ja tam jsem jen kdyz omylem se prekliknu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam