• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TORInyx :: pripominky uzivatelu
    TOOMIX
    TOOMIX --- ---
    Vložil jsem YT video s referencí na konkrétní čas. Když kliknu na URL, tak se mi otevře web YT a začne to hrát přesně od času, jaký jsem nastavil (27:43). Když kliknu na tlačítko play v embedded přehrávači, začne se to přehrávat náhodně o X vteřin dříve, než je nastaveno v tom čase (27:13, 27:05, 27:23, 26:45) a s každým refreshem stránky to je jinak, ale nikdy ne v tom čase, co mám nastaveno v URL.

    Chrome 89.0.4389.114 x64

    [TOOMIX @ Věci Veřejné - Je už úplně jedno, co nastavíme.]
    VEX
    VEX --- ---
    Nevím jestli se řešilo, ale na starým nyxu to fungovalo.
    Listuju diskusí po stovkách. Zavřu chrome. Otevřu znovu chrome, načte se mi místo diskuse, kde jsem skončil, ale už ne 100 říspěvků, ale (asi) počet nových? Třeba 39 dneska ráno. Nebylo by možné to zařídit aby si chrome pamatoval i kolik příspěvků jsem měl zobrazených, když jsem ho zavíral, jak to bejvalo? Díky
    NYX
    NYX --- ---
    NELLAS: Tyjo...tusim pricinu, poznamenam si.
    77WHITE
    77WHITE --- ---
    NYX: napr CYBORCA, pulmegova fotka co trvala na prvni nacteni 15 sekund. Neco trva stejne jako driv, neco trva stoleti. Sem na 300 Mbps wifine, ktera je fakt svizna, a minula verze appu jela na mobilu bez skobrtnuti. Iphone Xr na nejnovejsim updatu, pokud to neco ovlivni.
    GRANTORINO
    GRANTORINO --- ---
    Jo je to super retro :D prispevky, ktery uz si davno nepamatuju

    Neni to neco jako kdyz vam prolitne "nyxi zivot" pred ocima :D
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    NELLAS: A pak jsem koukala, že ty příspěvky mnohdy už ani nejsou ve viditelné historii klubu.
    ELIDOR
    ELIDOR --- ---
    NELLAS: totez, rok 2012
    NELLAS
    NELLAS --- ---
    Vyskákaly mi teď do notifikací nějaké příspěvky z roku 2012 a 2019. Třeba u jednoho z nich je poslení reakce od Blondynky, takže je to fakt nesmysl. Co se děje?
    IORETH
    IORETH --- ---
    Ahoj, mám tu kosmetickou issue:

    Osobní/Soubory: soubor se chová jinak, pokud má koncovku v lower case a v upper case

    Obrazek.jpg --> Obrázek se otevře/zobrazí
    Obrazek.JPG --> Nabídne se stažení souboru
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: no to je default, sirka se urci nejsirsi polozkou.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: a proc je to vlastne roztazeny?
    sou naky prohlizece, ktery to vyjizdej jinak nez chrome na iosu? (tam to vyjede dole v rolovacim menu, takze je uplne jedno, jak dlouhy mena se pod tim budou skrejvat).

    TUILE
    TUILE --- ---
    je, dekuji.
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Melo by byt opravene.
    NYX
    NYX --- ---
    Ale i tak na mobilu skryju ten cas asi
    NYX
    NYX --- ---
    Tak dobry, pujde to :-)
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: To si nejsem jisty jestli pro standardni formularovy prvek jde. Mozna bych musel vyrobit nejaky vlastni.
    TUILE
    TUILE --- ---
    NYX: kdyz vidim ty dva screenshoty, tak ma znatelne vetsi misto pro vyrolovani aktivnich pratel. mozna by se dalo dat max na tohle okno a id s delsim nazvem pak pri vyrolovani “pretect” dopredu mimo to okno?
    NYX
    NYX --- ---
    TUILE: Nabij si telefon...chudinka! Ale ten problem jsem si poznamenal :-)
    NYX
    NYX --- ---
    BURAN: Premyslim, co s tim. zabirat kvuli tomu dalsi vertikalni misto se mi nechce :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    tori je v poste nabidnuta jako osoba pro odpoved.
    ve stary verzi se tori vymechavala a nabidnuty bylo osledni ID pred ni.

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam